Knauf Knauf

Lubos

Viskas apie KNAUF lubų sistemas

Lubų montavimas: viskas ką turite žinoti

Visų pastatų – gyvenamųjų, komercinių ir visuomeninių – lubų konstrukcijos turi tenkinti ir estetinius, ir funkcinius poreikius. „Knauf“ lubų sistemos savo įvairove ir kokybiniais parametrais išpildo keliamus reikalavimus ir aprėpia didelį pasirinkimo spektrą – nuo akustinių, dekoratyvių, skirtų drėgnoms patalpoms iki priešgaisrinių lubų sistemų.

Weiter

VISKAS KĄ TURITE ŽINOTI: LUBŲ MONTAVIMAS

Sisteminiai sprendimai

Sisteminiai sprendimai

Lubos turi atlikti tam tikras funkcijas ir nekelti rūpesčių per visą pastato eksploatavimo laiką. Norint išvengti trūkių, užtikrinti gerą garso izoliaciją ir tinkamai įrengti revizines angas, reikia ne tik tinkamai pasirinkti lubų tipą ir medžiagas, bet ir atidžiai ir kruopščiai atlikti lubų montavimo darbus.

Dviejų lygių CD profilių karkaso lubos (D112)

Dviejų lygių CD profilių karkaso lubos (D112)

Įrengiant dviejų lygių CD profilių karkaso lubas (D112) montavimo profiliai yra montuojami po laikančiais profiliais. Daugiau apie dviejų lygių CD profilių karkaso lubų įrengimą skaitykite čia .

Vieno lygio CD profilių karkaso lubos (D113)

Įrengiant vieno lygio CD profilių karkaso lubas (D113) laikantieji ir montavimo profiliai yra montuojami viename lygyje. Šis sprendimas ypač tinkamas tais atvejais, kai negalima sumažinti patalpos aukščio. Tai tinkamas pagrindas įvairaus tipo gipso kartono plokščių tvirtinimui.

Karkaso montavimo procesas panašus į dviejų lygių profilių karkaso lubas, tik šiuo atveju CD laikantysis ir montavimo profilis sujungiami viename lygyje naudojant vieno lygio kryžminę CD profilių jungtį Niveauverbinder arba universalią profilių jungimo detalę Universalverbinder . Siekiant sumažinti smūginio garso sklidimą iš perdangos, montavimui taip pat naudojamos tiesioginio tvirtinimo detalės: įprastos Direktabhanger arba guminę tarpinę turinčios Direktschwingabhanger .

Dviejų lygių UA ir CD profilių karkaso lubos (D116)

Įrengiant dviejų lygių UA ir CD profilių karkaso lubas (D116) montavimo profiliai yra montuojami po laikančiaisiais UA profiliais.

Šis sprendimas ypač tinkamas tais atvejais, kai reikia padidinti atstumą tarp laikančių pakabų, pavyzdžiui įrengiant lubas po ortakiais, kurių plotis yra 1500 mm. Šioje konstrukcijoje UA50 2 mm storio profiliai yra naudojami kaip laikantieji profiliai. Su CD montavimo profiliais jie yra sujungiami naudojant dviejų lygių UA ir CD profilių susikirtimo detalę

Bepakabės lubos (D13.lt)

Bepakabės lubos (D13.lt)

Knauf bepakabės lubos (D13.lt) yra cinkuoto plieno profilių CW ir UW konstrukcija su iš abiejų pusių pritvirtintomis įvairių tipų gipso kartono plokštėmis. Konstrukcija yra visiškai atsieta nuo perdangos, tvirtinama tik į sienas. Apkalai naudojant priešgaisrines arba akustines gipso kartono plokštes, bepakabių lubų sistema atitiks atsparumo ugniai ir/arba akustinius reikalavimus. Atsižvelgiant į pasirinktus sistemos karkaso parametrus ir apkalą, maksimalus lubų konstrukcijos ilgis gali siekti iki 5 m.

Paskirtis:

• Patalpos, kurių perdangos yra netinkamos konstrukciją laikančioms pakaboms tvirtinti.

• Patalpos, kuriose palubėse sumontuota inžinerinė įranga, pvz., dėl vėdinimo sistemos neįmanoma įrengti įprastą pakabinamą lubų konstrukciją.

• Atvejai, kai reikalinga aukščiausio lygio garso izoliacija.

Dekoratyvios lubos (D19.lt)

Dekoratyvios lubos (D19.lt)

Dekoratyvios lubos D19.lt – gamykloje paruošti gipso kartono plokščių sprendimai (dekoratyvios lubos, lenktos lubos, kupolai, kt.), padedantys mažinti montavimo laiko sąnaudas, o paviršius nesudėtingai paruošti dažymui. Tai itin svarbu sparčios statybos atvejais. Knauf dekoratyvios lubos naudojamos įvairiuose tipiniuose ir individualiuose interjeruose, jos yra nepriekaištingai paruoštos ir ekonomiškos.

Akustinių gipso kartono plokščių Cleaneo® Akustik lubos (D12.lt)

Akustinių gipso kartono plokščių Cleaneo® Akustik lubos (D12.lt)

Cleaneo® Akustik lubų sistemą sudaro pakabinamas arba tiesiogiai prie perdangos tvirtinamas karkasas ir prie jo tvirtinama akustinių gipso kartono plokščių Cleaneo® Akustik apkala. Daugybė plokščių perforacijų variantų– apvalios, kvadratinės, pailgos ir t. t. – leidžia pasirinkti tinkamą, geriausiai akustinius reikalavimus atitinkančią plokštę bei suteikia galimybę sukurti įvairų lubų dizainą. Cleaneo® Akustik lubų sistemos naudojamos patalpose, kurioms keliami ypatingi akustikos reikalavimai. Sistema gali atitikti gaisrinės saugos reikalavimus. Visos Cleaneo® Akustik plokštės turi oro valymo efektą ir gerina patalpų oro kokybę.

Mansardos lubų sprendimai

Mansardos lubų sprendimai

Mansardos lubų sistemos naudojamos įrengiant lubas po medinių stogo gegnių konstrukcijomis. Sprendimai su gipso kartono plokštėmis užtikrina mansardoje esančių patalpų gaisrinę saugą ir atitinka garso bei šilumos izoliacijos reikalavimus. Šių funkcinių poreikių patenkinimas užtikrinamas formuojant mansardos patalpas ir įrengiant jų apdailą. Konstrukcijoje įmanoma įrengti instaliacinį sluoksnį, kuriame montuojama, pvz., elektros instaliacija. Taip užtikrinamas sistemos vientisumas ir sandarumas.

KNAUF patarimai: gipso kartono lubų montavimas

Montuoti lubas su KNAUF - labai paprasta

Lubas sėkmingai galite pasikabinti naudodami KNAUF medžiagas. KNAUF specialistas demonstruoja, kaip tai padaryti.

JUMS TAIP PAT GALĖTŲ BŪTI ĮDOMU

Gipso kartono lubų montavimas

Sužinokite, kaip montuoti lubas D112 – dviejų lygių CD profilių karkaso lubas.

Skaityti daugiau

Susiję straipsniai

 • Lubų montavimo profiliai

  Lubų montavimo profiliai

  Gipso kartono plokščių lubos – ypač populiarus šiuolaikinės vidaus apdailos darbų pasirinkimas. Joms būdingos puikios garso izoliacijos, akustikos ir ugniaatsparumo savybės, jomis galima sėkmingai paslėpti komunikacijas (ortakius, laidus ar vamzdžius), o prireikus – lengvai juos pasiekti per revizinius liukus. Be to, gipso kartono plokščių lubos suteikia plačias patrauklaus dizaino įgyvendinimo galimybes. Skaityti visą straipsnį
 • Profiliai - kodėl juos rinktis reikia ypač atsakingai?

  Profiliai - kodėl juos rinktis reikia ypač atsakingai?

  Profilis – šiame žodyje slypi daugybė reikšmių ir kontekstų, ypač atsiskleidžiančių statybų aikštelėje. Ne išimtis ir gipso kartono konstrukcijos, kur gipso kartono plokštės montuojamos ant metalinių profilių karkaso. Knauf – vienas didžiausių sausosios statybos sistemų gamintojų, tiekiantis didžiulį metalinių profilių, skirtų karkasinėms sausosios statybos konstrukcijoms, asortimentą. Skaityti visą straipsnį
 • Detalės lubų karkase

  Detalės lubų karkase

  Bet kokios didesnės sistemos neįsivaizduojamos be mažesnių detalių – taip pat yra ir lubų karkaso atveju. Visi elementai, neatsižvelgiant į jų dydį, yra svarbūs ir vienodai prisideda prie bendro rezultato. Jeigu ruošiatės atlikti karkaso montavimo darbus, iš anksto pasidomėkite, kokių priemonių, prietaisų ir medžiagų prireiks, susiplanuokite darbo eigą ir pasirūpinkite tinkamiausiais produktais. Pirmenybę visada teikite detalės kokybei, o ne jos kainai. Skaityti straipsnį
 • Armavimo juosta „Knauf” Kurt - kai reikia itin tvirto sukibimo

  Armavimo juosta „Knauf” Kurt - kai reikia itin tvirto sukibimo

  Skaityti visą straipsnį

DAUGIAU INFORMACIJOS