Knauf Knauf

Knauf specialistų klubai

Knauf vienija dvi profesionalių statybos specialistų komandas - 75 klubas buria su Knauf gipsiniais tinkais dirbančius meistrus, tuo tarpu Sausos statybos klubui priklauso specialistai, atliekantys aukščiausios kokybės gipso kartono konstrukcijų montavimo darbus. Abiejų klubų nariai išpažįsta tas pačias vertybes - tai aukščiausia darbų atlikimo kokybė ir nuolatinis tobulėjimas.

Weiter

75 KLUBAS

 • Tinkuotojų klubui priklauso kelios dešimtys profesionalių tinkuotojų, dirbančių su Knauf gipsiniais tinkais. Šiuo metu klube yra apie 20 aktyvių narių. Klubas atviras visiems savo srities profesionalams, kuriems priimtina gipsinių tinkų filosofija ir kurie noriai ir aktyviai dalyvauja bendraminčių veikloje.

  Skaityti daugiau

  Klubo atsiradimo istorija

  2012 m. keletas profesionalių tinkuotojų, dirbančių su Knauf gipsiniais tinkais, įkūrė bendraminčių klubą. Tokio klubo poreikis atsirado natūraliai. Tuo metu dalintis tinkavimo patirtimi vien per atsitiktinius susitikimus statybų objektuose nebepakako – norėjosi bendros veiklos tiek profesinėje, tiek platesnėje erdvėje. Taip gimė 75 klubas, kuris tapo puikia terpe ne tik dalintis žiniomis, bet ir skleisti gipsinių tinkų filosofiją.

  Klubo pavadinimas “75” kilo nuo gipsinių tinkų istoriją pradėjusio mašininio gipsinio tinko Knauf MP75, kuriuo tinkuoti teko ir klubo įkūrėjams. Sutapo ir įmonės bei tinkuotojų vertybės - tiek vieni, tiek kieti visuomet siekė aukščiausios darbų kokybės.

  Klubo idėja ir misija

  Darbų atlikimo kokybė ir noras dalintis patirtimi bei žiniomis visuomet buvo bene svarbiausia sąlyga, norint tapti klubo nariu. Tačiau ne mažiau svarbios ir tinkuotojų asmeninės savybės – priimant naujus klubo narius vertinama asmenybės visuma: partneriškumas, žodžio laikymasis, nekonkuravimas, noras dalintis įgūdžiais - tai labai svarbios asmeninės savybės, be kurių neįsivaizduojamas nei vienas MP75 klubo narys. Visa tai atsispindi ir MP75 klubo įstatuose.

  Klubo veikla

  Tradiciškai klubas organizuoja bent du susitikimus per metus, kad pasidalinti profesinėmis tinkavimo ir statybų rinkos naujienomis, įspūdžiais iš konkrečių statybų projektų, specifinių, inovatyvių ar asmeniškai atrastų tinkavimo sprendimų pristatymais

  Uždaryti
Weiter

75 Klubo nariai

Vilnius:

Kaunas:

Klaipėda:

Panevėžys:

Utena

Marijampolė

Weiter

Sausos statybos klubas

 • Sausos statybos klubas vienija apdailos darbus atliekančius meistrus, kompanijų atstovus bei kitus su šia sritimi susijusius specialistus. Klubo nariai glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje bei su Knauf specialistais, tobulindami technologinius sprendimus bei darbo procesus.

  Skaityti daugiau

  Klubo atsiradimo istorija

  Knauf darbuotojai kasdien susitinka su itin aukšto meistriškumo savo srities specialistais. Per ilgus darbo metus su artimiausiais klientais užsimezgė abipusis ryšys: pradėta dalintis informacija, naujausiomis technologijomis ir ateities planais, imtasi diskutuoti apie naujausių sausos statybos technologijų kūrimą.

  Natūralus ir nuolatinis bendravimas su sausosios statybos specialistais paskatino klubo gimimą, o Knauf prekinis ženklas buvo pradėtas naudoti kaip kokybės ženklas, klubo vizitinė kortelė.

  2012 metais įsteigto klubo bendruomenė per 9 metus išaugo trigubai: pradėjęs veiklą su dešimčia entuziastų, šiandien klubas skaičiuoja 30 narių.

  Klubo idėja ir misija

  Pagrindinis klubo tikslas – suburti sausos statybos darbus atliekančias kompanijas, individualius meistrus bei kitus su šia sritimi susijusius specialistus.

  Klubo misiją galima padalinti į tris svarbias užduotis: pirma, periodiškai dalintis informacija, siekiant padidinti sausos statybos darbus atliekančių specialistų žinių bagažą bei kelti jų darbų kokybę. Antra, tobulinti sausos statybos sistemas ir jas pritaikyti pagal klientų poreikius. Galiausiai, supažindinti rinką su sausos statybos sistemų verte bei pranašumu lyginant su standartine-masyviąja statyba.

  Klubo veikla

  Sausos statybos klubas kasmet daro suvažiavimus ir jų metu Knauf pristato naujienas seminaro forma bei inicijuoja pasitarimą apie produktų ir sistemų naujienas, einamiausias problemas ir joms spręsti reikalingus pokyčius. Klubo nariai tarpusavyje dalinasi rinkoje sukaupta patirtimi ir padeda vieni kitiems rasti įvairiausių klausimų ir problemų sprendimus.

  Uždaryti
Weiter

SAUSOS STATYBOS KLUBO NARIAI

Vilnius

Kaunas

Šiauliai

Panevėžys

Klaipėda

Plungė

Weiter

DAUGIAU INFORMACIJOS