Knauf Knauf

Autorinės teisės

Weiter

Autorinės teisės ir teisinės nuorodos

Įgyvendinimas:

„Knauf Information Services GmbH“, Am Bahnhof 7, D-97346 Iphofenas

Išorinės nuorodos ir saitai (hiperteksto saitai): UAB „Knauf“ neturi jokios įtakos susietų puslapių apipavidalinimui ir turiniui. Todėl svetainės administratorius (savininkas) aiškiai atsiriboja nuo visų susietų puslapių turinio ir jo nepasisavina. Ši nuostata taikoma visoms nuorodoms visoje KNAUF svetainėje.

Turinys

Svetainės savininkas stengiasi pateikti aktualią, teisingą, išsamią ir kokybišką informaciją, tačiau neprisiima jokios atsakomybės ir neteikia jokių garantijų dėl svetainėje skelbiamoje informacijoje galimai pasitaikysiančių netikslumų, prieštaravimų kitų gamintojų skelbiamai informacijai ir/ar informacijos aktualumo konkrečiam vartotojui.

Internetiniai pasiūlymai, skelbiami svetainėje, yra neįpareigojantys ir neprivalomi. Svetainės savininkas aiškiai pasilieka teisę be atskiro pranešimo pakeisti, papildyti arba ištrinti bet kurio pasiūlymo dalį ar visą pasiūlymą, laikinai sustabdyti arba galutiniai nutraukti pasiūlymo galiojimą.

Autorinės teisės

© Autorinės teisės: svetainės duomenų išdėstymas, naudojami grafikai ir paveikslėliai bei šios svetainės turinys pilna apimtimi yra saugomi autoriaus teisių. Svetainės savininkas pasilieka visas teises, taip pat fotomechaninio kopijavimo, dauginimo ir platinimo ypatingais metodais (duomenų apdorojimas, duomenų kaupikliai ir duomenų tinklai).

DAUGIAU INFORMACIJOS