Knauf Knauf

ARMAVIMO JUOSTA „KNAUF” KURT - KAI REIKIA ITIN TVIRTO SUKIBIMO

Weiter

Armavimo juosta „Knauf” Kurt - kai reikia itin tvirto sukibimo

„Knauf” Kurt – tai iš specialaus popieriaus pagaminta ir stiklo plaušu armuota 50 mm pločio siūlių ir vidinių kampų armavimo juosta, skirta gipso kartono plokščių sujungimo siūlių užglaistymui patalpų viduje. Juostos paviršiaus padengimas stiklo plaušu užtikrina itin gerą juostos sukibimą su glaistu, tuo pačiu ji sutvirtina plokščių sujungimo vietas. Plačiau apie šią juostą pasakoja mūsų specialistai.

„Knauf” Kurt gali būti naudojama glaistant ne tik gipso kartono plokščių siūles, bet ir gipso plaušo plokščių, betoninių konstrukcijų siūles (kartu naudojamas „Knauf” Multi-Finish glaistas), remontuojant gipso plokščių ir vidaus tinko įtrūkimus.

„Knauf” Kurt juosta atspari tempimui ir nesideformuoja dėl drėgmės pokyčių, turi geriausias, lyginant su visomis kitomis siūlių armavimo juostomis, stiprumo charakteristikas.

Kai kuriais atvejais glaistas turi ne tik užpildyti ir išlyginti paviršiaus nelygumus, bet ir suteikti konstrukcijai ir tam tikrų savybių, pavyzdžiui, turi ne tik tvirtai sujungti plokštes, bet ir išlikti veiksmingas bei vientisas ekstremaliais atvejais: kintant patalpos temperatūrai ir drėgmei, kai konstrukcijos gali patirti ekstremalesnes apkrovas, pavyzdžiui, yra didelio aukščio (virš 3 m ) pertvaros, pakabinamos lubos didelio ploto ir/ar didelio tūrio patalpose, mansardinės patalpos, taip pat, kai gipso kartono konstrukcijos montuojamos visuomeninėse patalpose (koridoriai, holai, sporto salės, mokyklos ir t.t.), mes rekomenduojame naudoti armavimo juostas.

Tokiose ir panašiose situacijose „Knauf” gipso kartono plokščių siūlėms armuoti rekomenduoja „Knauf” Kurt siūlių ir kampų armavimo juostą. Armavimas yra papildoma priemonė padedanti užtikrinti siūlės stabilumą.

HRAK tipo siūlė (gamyklinė)
  • AK tipo siūlė (gamyklinė)
  • SFK tipo siūlė (skersinė)

Primename, kad gamyklinių HRAK ir AK tipo siūlių glaistymas skiriasi nuo skersinių SFK siūlių glaistymo.

HRAK tipo siūlių glaistymas

Glaistu užpildykite siūlę
  • Jeigu reikia, įspauskite armavimo juostą „Knauf“ Kurt
  • Išlyginti išilgine kryptimi

Užpildykite siūlę „Knauf” Uniflott arba „Knauf” Uniflott Impragniert glaistu ir išlyginkite išilgine kryptimi. Įspauskite armavimo juostą „Knauf” Kurt . Glaistui pradėjus stingti, nubraukite perteklinę medžiagą ir iš karto papildomai išlyginkite.

AK tipo siūlių glaistymas

AK tipo siūlių glaistymas
  • Įspauskite armavimo juostą „Knauf” Kurt
  • Išlyginkite išilgine kryptimi

Užpildykite siūlę „Knauf” Uniflott arba „Knauf” Uniflott Impragniert glaistu ir įspauskite armavimo juostą „Knauf” Kurt . Glaistui pradėjus stingti, nubraukite perteklinę medžiagą ir iš karto papildomai išlyginkite.

SFK tipo siūlių glaistymas

„Knauf” Kantenhobel obliumi nusklembkite plokštės kraštą
  • Gruntuokite „Knauf” Tiefengrund giluminiu gruntu
  • Užtepkite siūlę 1 mm storio ir 10 cm pločio glaisto sluoksniu
  • Įspauskite „Knauf” Kurt siūlių armavimo juostą

Prieš montuojant ir prisukant gipso kartono plokštę, jos skersinę briauną reikia apdoroti specialiu „Knauf” Kantenhobel" obliumi kraštams nusklembti. Prieš glaistant tokias siūles, siekiant surišti dulkes ir reguliuoti įgeriamumą, rekomenduojama atvirą briaunos dalį be kartono gruntuoti, pvz., Tiefengrund giluminiu gruntu. Glaistą skersiniais judesiais stipriai įspauskite į siūlę. Siūlės vietoje glaistą tepkite 1 mm storiu ir 10 cm pločiu. Iš karto po to įterpkite „Knauf” Kurt siūlių armavimo juostą.

Jei norite pasikonsultuoti ar parinkti medžiagas savo namui, skambinkite į „Knauf“ informacijos centrą tel. +370 5 213 2222 arba rašykite [email protected]

„Knauf” straipsnis publikuotas ASA.LT portale 2016 kovo mėn. Pilną straipsnį galite rasti čia .

DAUGIAU INFORMACIJOS