Knauf Knauf

Plytelių klijavimas

Weiter

 • Plytelių klijavimas - pagrindinės žinios

  Plytelių klijavimas - pagrindinės žinios

  Plytelės būna įvairiausių spalvų ir formatų. Jos ypač traukia akį ir daro didelę įtaką patalpos stiliui. Jei norite, kad naujos plytelės džiugintų ilgai, reikia atsižvelgti į keletą dalykų: plytelių tipą ir kokybę, naudojamų produktų tinkamumą, pagrindo būklę ir taisyklingą darbų eigą. Sužinokite daugiau
 • Pagrindo paruošimas prieš klojant plyteles

  Pagrindo paruošimas prieš klojant plyteles

  Tinkamas pagrindo paruošimas – esminis sėkmingos apdailos, naudojant įvairių tipų plyteles, komponentas. Dėl nestabilaus ir netinkamai paruošto paviršiaus po plytelėmis jos gali atsilaisvinti ir sutrūkinėti. Sužinokite, į ką atkreipti dėmesį ruošiant pagrindą plytelėms.
  Sužinokite daugiau

Siūlių glaistymas

Plytelių siūlių glaistai

Plytelių siūlės ir jas užpildantis glaistas atlieka labai svarbią dekoravimo funkciją bei papildo bendrą plytelių dangos vaizdą. Pasirinkus panašią į plytelių užpildo spalvą, siūlės bendrame plytelių dangos vaizde beveik nebus matomos. Tai klasikinis saugus derinys, kuris visada pasiteisina ir puikiai atrodo. Tuo tarpu pasirinkus kontrastingą plytelėms užpildo spalvą, siūlė taps dekoro elementu ir turės stiprios įtakos galutiniam vizualiam efektui. Su Knauf elastingais siūlų glaistais galite pasirinkti tokį plytelių ir siūlių užpildų derinį, kuris labiausiai tiks jūsų kuriamam interjerui.

Sužinokite daugiau