Knauf Knauf

Plytelių dangos valymo priemonės

Pabaigus apdailos darbus, svarbu nedelsti. Nuo plytelių paviršiaus būtina pašalinti plytelių klijų ir glaisto likučius. Likusį cementinį glaistą be didesnio vargo nuvalysite rūgštinio pagrindo valikliais. Vis dėlto, renkantis plytelių valiklį, reikėtų atkreipti dėmesį, kad priemonė būtų kuo neutralesnė. Toks valiklis nekenks nei plytelėms, nei siūlių glaistui. Nereikėtų persistengti ir naudojant abrazyvinius šveitiklius ar metalinius šepečius – jais galite subraižyti plytelių paviršių. Jau eksploatuojant patalpas paviršiai užteršiami organiniais nešvarumais, t. y. riebalais, muilu ar pan. priemonėmis. Tokiems nešvarumams valyti naudojami šarminiai valikliai. Visada, ypač valant jautrius paviršius, patartina, pasibandyti valiklį mažiau matomose, neatvirose vietose. Rinkitės tinkamus produktus valymo darbams ir tikrai sutaupysite tiek laiko, tiek energijos.

Weiter

Cemento likučių valiklis Zementschleier-Entferner

Specialus rūgštinis valiklis, naudojamas neorganiniams teršalams valyti, pvz., cementinių mišinių likučiams, kalkinėms ar mineralinių druskų apnašoms. Ypač tinka naudoti po statybinių darbų.Valiklis naudojamas visiems rūgštims atspariems paviršiams: plytelėms, plytoms, Cotto tipo plytelėms, granitiniam tinkui, natūraliam akmeniui (granitui arba smiltainiui), daugumai sintetinių medžiagų ir lakuotų paviršių, chromui ir legiruotajam plienui.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Cemento likučių valiklis, skirtas marmurui ir granitui Marmor- & Granit Zementschleier-Entferner

Cemento likučių valiklis, skirtas marmurui ir granitui, naudojamas jautriems ar kalkių sudėtyje turintiems paviršiams, kuriems negalima naudoti rūgštinių valiklių. Jis puikiai tiks, marmurui, granitui, kriauklainiui, travertinui ar dirbtiniam akmeniui. Savaiminio poveikio specialiame valiklyje nėra rūgščių, todėl jis švelniai pašalina cemento likučius, kalkių nuosėdas ir nešvarumus.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Silikono likučių valiklis Silicon-Entferner

Paruoštas naudoti silikono likučių valiklis pašalina silikoninių siūlių liekanas nuo medienos, stiklo, emalio, porceliano, keraminių plytelių, natūralaus akmens paviršių (pvz., granito, skalūno, kalkakmenio), tačiau nerekomenduojama jo naudoti visai siūlei pašalinti. Taip pat juo gali būti nuvalomi poliravimo ir klojinio tepalai, kurių sudėtyje yra silikono. Netinka naudoti ant tirpikliams jautrių paviršių, pvz.: gumos, plastiko, lakuotų paviršių, organinio stiklo. Elastingas hermetikas (silikonas), taip pat guma ar plastikas, netirpsta, bet išbrinksta, minkštėja, todėl jį galima lengvai mechaniškai nuimti. Kartu sumažinamas hermetiko sukibimas su pagrindu, tad jis lengviau mechaniškai pašalinamas.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Marmuro ir granito valiklis Marmor-& Granit-Reiniger

Ypač aktyvus šarminis valiklis. Pašalina aliejaus, riebalų, vaško ir priežiūros priemonių sluoksnius, suodžių, gumos ir deguto dėmes. Galima naudoti ant visų akmens paviršių, pvz.: marmuro, travertino, granito, dirbtinio akmens ir terrazzo.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Ypač mažos įgerties plytelių valiklis (koncentratas) Feinsteinzeug-Reiniger

Ypač mažos įgerties plytelių (iki 0,5 %) valiklis šalina paviršinius ir giliau įsiskverbusius nešvarumus, alyvos ir tepalų plėveles, batų paliktus brūkšnius, polimerų ir vaško sluoksnius, priežiūros produktų likučius, įsisenėjusias dėmes ir kt. Valo paviršius, pagamintus iš poliruoto arba natūralaus akmens, porceliano keramikos, taip pat stipriai suteptus keraminius paviršius. Naudojamas kaip kasdienė ar intensyvaus poveikio nešvarių arba netinkamai prižiūrėtų paviršių valymo priemonė.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Klinkerio ir neglazūruotų plytelių valiklis Klinker und Cotto-Reiniger

Koncentruotas, specialios paskirties valiklis gerai nuvalo apnašas ir pašalina nešvarumus. Itin veiksmingas, skirtas betono ir skiedinio likučiams, rūdžių ir kalkių apnašoms pašalinti. Idealiai tinka įsisenėjusioms cemento apnašoms ir statybos įrankiams valyti. Taip pat tinka ir labai nešvarioms sodų mūrinėms tvoroms, šaligatvių plokštėms. Galima naudoti ant plytelių ir plokščių, klinkerio, plytų, molio, dirbtinio akmens plokščių, granito, daugumos skaldytų natūralaus akmens gaminių. Dėl specialių paviršinio aktyvumo medžiagų nešvarumai tiesiog nuplaunami (savaiminis valymas). Nedaro žalos bituminėms dangoms ir plėvelinėms stogo dangoms.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Itin veiksmingas ir intensyvus šarminis valiklis Intensiv-Reiniger

Koncentruotas, silpnai šarminis, intensyvaus poveikio specialios paskirties valiklis, skirtas alyvos, riebalų dėmėms, grindų priežiūros priemonėms, savaiminio blizgesio emulsijoms, vaško plėvelėms, gumos nutrintiems ruožams, teršalams, suodžiams ir t. t. pašalinti. Galima naudoti ant daugumos pagrindų, pvz.: plytelių ir plokščių, natūralaus ir dirbtinio akmens paviršių, marmuro ir smiltainio, granito, betono, klinkerio, Cotto tipo plytelių, stiklo, nerūdijančiojo plieno, daugumos sintetinių medžiagų.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Balkonų ir terasų valiklis Balkon- und Terassenreiniger

Labai efektyvus specialios paskirties šarminis valymo koncentratas, stipriai tirpdantis riebalus. Taikymo sritis – visų tipų balkonai ir terasų dangos, taip pat labai nešvarūs dažyti paviršiai. Nenaudoti ant poliruoto marmuro, anoduoto aliuminio, lakuotos medienos ir kitų jautrių paviršių.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Itin veiksmingas plytelių siūlių valiklis Fugen-Reiniger

Specialus šarminis valiklis, skirtas teršalams, riebalų nuosėdoms, virtuvės riebalams nuo plytelių siūlių virtuvėje ir vonioje pašalinti. Dėl subalansuoto paviršinio aktyvumo medžiagų ir specialių tirpiklių derinio ištirpina organinius teršalus ir nuosėdas, todėl juos paprasta nuplauti vandeniu. Nuvalo ir pačias plyteles (svarbu plytelių rūšis ir užterštumas). Nenaudoti ant marmuro, linoleumo, anoduotų ir kitų šarmams jautrių paviršių. Jei kyla abejonių, išbandyti ne tokioje pastebimoje vietoje.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Itin veiksmingas pelėsių dezinfekcinis valiklis Schimmel-Vernichter

Skystas dezinfekcinis valiklis, skirtas sanitarinėms zonoms valyti. Greitai pašalina pelėsį, grybelius. Savaiminio valymo poveikis, nelieka pėdsakų. Paruoštas naudoti, purškiamas. Blokuojamasis poveikis išlieka ilgam. Ypač tinkamas, kai reikia naikinti pelėsius (juodas pelėsių dėmes), atsiradusius ant mūro, akmenų, tinko ir eternito, medienos, sintetinių medžiagų, silikono ir cemento siūlių. Taip pat tinka valyti terasų dangoms iš natūralaus ir dirbtinio akmens, kai reikia pašalinti dėmes, atsiradusias nuo krintančių lapų, augalų ir kt.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite

Dušo kabinų ir sanitarinių zonų valiklis Dusch- und Sanitarreiniger

Savaiminio poveikio labai aktyvus valiklis, skirtas dušo kabinai, klozetui, praustuvei, jungiamosioms detalėms, plytelėms, plastikui ir stiklui valyti. Pašalina rūdžių ir kalkių nuosėdas, riebalus, muilą ir nešvarumus. „Aqua-Stop“ formulė, praleidžia orą, būdinga gera skvarba. Idealiai tinka kaip reguliari dušo kabinos valymo priemonė.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

JUMS TAIP PAT GALĖTŲ BŪTI ĮDOMU

  • Plytelių dangos impregnavimo priemonės

    Plytelių dangos impregnavimo priemonės

    Kai kurių rūšių plytelėms būdinga maža įgertis, tačiau, jei norite, kad purvas dar mažiau kibtų prie plytelių paviršiaus, suklijavę ir nuplovę plyteles galite jas impregnuoti. Tai papildoma prevencinė priemonė, lengvinanti plytelių ir jų siūlių priežiūrą. Skaityti daugiau
  • Plytelių dangos priežiūros priemonės

    Plytelių dangos priežiūros priemonės

    Jei nesinori plytelių nuolat blizginti, patalpose, kuriose dažnai naudojamas vanduo, rekomenduojame klijuoti margo paviršiaus plyteles (betono, medžio, akmens, metalo imitacijos, raštuotas, sendintas ir pan.). Skaityti daugiau

DAUGIAU INFORMACIJOS