Knauf Knauf

Plytelių dangos impregnavimo priemonės

Kai kurių rūšių plytelėms būdinga maža įgertis, tačiau, jei norite, kad purvas dar mažiau kibtų prie plytelių paviršiaus, suklijavę ir nuplovę plyteles galite jas impregnuoti. Tai papildoma prevencinė priemonė, lengvinanti plytelių ir jų siūlių priežiūrą.

Weiter

Marmuro ir granito impregnavimo priemonė Marmor und Granit-Impragnierung

Hidrofobinė marmuro ir granito plytelių bei jų cementinių siūlių impregnavimo priemonė. Apsauginis impregnantas įsiskverbia į įgeriančio paviršiaus poras ir kapiliarus. Porose suformuoja ypač ploną plėvelę, kuri neleidžia vandeningiems ir riebiems nešvarumams įsiskverbti. Taip stipriai palengvinama tokių paviršių priežiūra ir valymas. Nekeičia spalvos ir nesuteikia paviršiui blizgesio.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Balkonų ir terasų impregnavimo priemonė Balkon & Terrassen Impragnierung

Speciali, labai aktyvaus poveikio hidrofobinė įgeriančių plytelių, klinkerio plokščių, natūralaus akmens ir betoninių plokščių bei jų cementinių siūlių impregnavimo priemonė. Balkonai ir terasos tampa atsparūs lietui, ant jų nesusidaro apnašų. Neleidžia kauptis nešvarumams.Tinka išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Ypač mažos įgerties plytelių impregnavimo priemonė Feinsteinzeug-Impragnierung

Paruošta naudoti speciali priemonė su vandenį ir riebalus atstumiančiomis veikliosiomis medžiagomis. Naudojama sunkiai įgeriantiems paviršiams impregnuoti. Gaminama vandens pagrindu, todėl joje nėra organinių medžiagų tirpiklių. Impregnantas prasiskverbia į viršutinio sluoksnio poras ir jose suformuoja labai ploną plėvelę. Nešvarumai tampa lengviau pašalinami. Paviršiams nesuteikia blizgesio. Atsparus UV poveikiui ir geltimui. Nekeičia vandens garų laidumo, tad netrukdo statybinėms konstrukcijoms džiūti. Paruoštas naudoti.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

JUMS TAIP PAT GALĖTŲ BŪTI ĮDOMU

  • Plytelių dangos valymo priemonės

    Plytelių dangos valymo priemonės

    Pabaigus apdailos darbus, svarbu nedelsti. Nuo plytelių paviršiaus būtina pašalinti plytelių klijų ir glaisto likučius. Likusį cementinį glaistą be didesnio vargo nuvalysite rūgštinio pagrindo valikliais. Vis dėlto, renkantis plytelių valiklį, reikėtų atkreipti dėmesį, kad priemonė būtų kuo neutralesnė. Skaityti daugiau
  • Plytelių dangos priežiūros priemonės

    Plytelių dangos priežiūros priemonės

    Jei nesinori plytelių nuolat blizginti, patalpose, kuriose dažnai naudojamas vanduo, rekomenduojame klijuoti margo paviršiaus plyteles (betono, medžio, akmens, metalo imitacijos, raštuotas, sendintas ir pan.). Skaityti daugiau

DAUGIAU INFORMACIJOS