Knauf Knauf

Plytelių dangos priežiūros priemonės

Jei nesinori plytelių nuolat blizginti, patalpose, kuriose dažnai naudojamas vanduo, rekomenduojame klijuoti margo paviršiaus plyteles (betono, medžio, akmens, metalo imitacijos, raštuotas, sendintas ir pan.). Jokiu būdu vidaus patalpoms nesirinkite ≥ R11 slidumo klasės plytelių. Tai laukui arba pramoninėms patalpoms skirtos grindų plytelės, kurias valyti ir prižiūrėti naudojant grindų šluostę itin sudėtinga.

Weiter

Klinkerio ir neglazūruotų plytelių atnaujinimo ir impregnavimo priemonė Klinker und Cotto Öl

Itin aukštos kokybės apsaugos ir priežiūros priemonė, skirta neglazūruotam, įgeriančiam klinkeriui ir keramikai, fasadinėms plytelėms, plytų ir molio plokštėms. Apsaugo paviršius nuo vandens ir teršalų. Suteikia spalvai išraiškingumo, matiškumo, paviršius neblizga. Nenaudoti ant stipriai įkaistančių paviršių, pvz., židinių ar krosnių.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Marmuro ir granito priežiūros priemonė Marmor und Granitpflege

Marmuro, granito, travertino ir pan. natūralaus akmens grindų paviršių priežiūros priemonė. Atgaivina ir išsaugo spalvą, tekstūrą ir blizgesį. Sudėtyje yra vaško, bet nėra tirpiklių. Ekonomiškos sąnaudos. Nesuformuoja plėvelės. Priemone padengti paviršiai lengvai ir paprastai poliruojami.Tinka vidaus patalpoms.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Akmens blizginimo priemonė Steinsiegel

Ypač aktyvus specialus impregnantas, paryškinantis spalvą. Tinkamas visiems įgeriantiems, nepoliruotiems natūralaus ir dirbtinio akmens paviršiams, pvz.: granitui, skalūnui, marmurui, mozaikiniam betonui, smiltainiui ir betonui. Įsigeria į akmens poras ir kartu ant paviršiaus suformuoja blizgų, spalvą paryškinantį sluoksnį, kuris daro paviršių mažiau jautrų teršalams.Tinka vidaus patalpoms ir išorei.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

Plytelių siūlių spalvos atnaujinimo priemonė Fugenfrisch

Specialios paskirties gaminys, skirtas neišvaizdžioms arba margoms plytelių siūlėms atnaujinti. Tinka visoms cementinio skiedinio siūlėms, esančioms ant sienų tarp glazūruotų, neįgeriančių plytelių, koklių, mozaikos ir stiklo blokelių. Padengia ir nudažo siūlę vandeniui atspariu sluoksniu. Dėl sudėtyje esančių fungicidinių ir antibakterinių medžiagų priedų ilgam apsaugo nuo bakterijų ir pelėsių formuojamų dėmių.Tinka vidaus patalpoms.

Daugiau apie produktą skaitykite čia

JUMS TAIP PAT GALĖTŲ BŪTI ĮDOMU

  • Plytelių dangos valymo priemonės

    Plytelių dangos valymo priemonės

    Pabaigus apdailos darbus, svarbu nedelsti. Nuo plytelių paviršiaus būtina pašalinti plytelių klijų ir glaisto likučius. Likusį cementinį glaistą be didesnio vargo nuvalysite rūgštinio pagrindo valikliais. Vis dėlto, renkantis plytelių valiklį, reikėtų atkreipti dėmesį, kad priemonė būtų kuo neutralesnė. Skaityti daugiau
  • Plytelių dangos impregnavimo priemonės

    Plytelių dangos impregnavimo priemonės

    Kai kurių rūšių plytelėms būdinga maža įgertis, tačiau, jei norite, kad purvas dar mažiau kibtų prie plytelių paviršiaus, suklijavę ir nuplovę plyteles galite jas impregnuoti. Tai papildoma prevencinė priemonė, lengvinanti plytelių ir jų siūlių priežiūrą. Skaityti daugiau

DAUGIAU INFORMACIJOS