Knauf Knauf

Apie mus

„Knauf“ – tai viena geriausių gipso kartono sistemų, tinko ir jo priedų, sudėtinių termoizoliacinių sistemų, dažų, grindų lyginamųjų medžiagų, grindų sistemų, modernių izoliacinių medžiagų ir statybinės įrangos bei įrankių gamintoja pasaulyje.

Weiter

Įmonės istorija prasidėjo 1932 m., kai vokiečiai broliai Alfonsas ir Karlas Knaufai įsigijo gipso telkinių kasybos teises ir įkūrė nedidelę šeimos bendrovę. Šiuo metu įmonė „Knauf“, užsitarnavusi statybinių medžiagų gamintojų profesionalo vardą, puikiai žinomą visame pasaulyje. Įmonė gamina didelį spektrą statyboms ir remontui reikalingų gaminių: įvairias gipso kartono, termoizoliacines, sudėtines ir grindų sistemas, tinkus ir lyginamąsias bei modernias izoliacines medžiagas, taip daug kitų produktų.

Šiandien „Knauf“ padaliniai veikia penkiuose žemynuose - namų statybai ir remontui reikalingų medžiagų galima įsigyti net 90 šalyse. Įmonės darbuotojų skaičius visame pasaulyje siekia 40 tūkstančių.

Lietuvoje „Knauf“ veikia nuo 1996-ųjų. Mūsų tikslas – skleisti žinias apie „Knauf“ produktus ir sprendimus, suteikti profesionalias konsultacijas savo klientams ir pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus.

VIZIJA IR VERTYBĖS

„Knauf“ vizija – tai įmonė, gaminanti nepriekaištingos kokybės statybines medžiagas, sprendimus ir su klientais palaikanti itin glaudžius santykius. Mes aktyviai prisidedame prie statybų bei architektūros sektoriaus augimo ir nuolat bendradarbiaujame su partneriais ir kitomis organizacijomis, ruošiame techninę literatūrą bei informacinę medžiagą statybų profesionalams, rengiame seminarus ir praktinius mokymus.

Saugios ir aplinkai palankios „Knauf“ statybinės medžiagos atitinka aukščiausius kokybės standartus. Įmonės veiklos pamatas – tvirtos vertybės, kurių mes nuosekliai laikomės.

  • Žmogiškumas. Mūsų klientai yra svarbiausi mūsų verslo partneriai, todėl su jais atvirai dalijamės per daugelį metų sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Esame viena didelė šeima, kurioje svarbiausia – pagarba ir pasitikėjimas vieniems kitais.
  • Partnerystė. Tikime, kad kelias į sėkmę yra grįstas glaudžiu bendradarbiavimu, tad su klientais ir partneriais stengiamės kurti pasitikėjimą skatinančius santykius.
  • Atsakomybė. Mums svarbu, kokį poveikį daro priimti sprendimai, todėl prisiimame atsakomybę ir įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės produktus.
  • Verslumas. Į savo darbą ir bendradarbiavimą su partneriais bei klientais žiūrime lanksčiai: visada esame atviri pokyčiams, nes tikime, kad tai geriausia priemonė augti.

TVARUMAS

Svarbi „Knauf“ produktų kūrimo dalis – tvarumas. Ilgalaikių, aplinkai palankių ir nekenksmingų statybinių medžiagų gamyba – viena svarbiausių „Knauf“ prioritetinių sričių. Įmonės produktams suteikiamos aplinkosauginės ir produktų poveikio deklaracijos (angl. EPD, Environmental Product Declaration), todėl „Knauf“ gaminamos medžiagos dažnai naudojamos tarptautinius BREEAM ir LEED tvarumo bei ekologiškumo standartus atitinkančiuose statiniuose.

Daugiau apie tvarius „Knauf“ sprendimus skaitykite čia .

ISTORIJA

Įmonės „Knauf“ istorijos pradžia siejama su 1932 m., kai broliai Alfonsas ir Karlas Knaufai pradėjo gipso telkinių kasybą Šengene. Įkūrę nedidelę šeimos įmonę, Knaufai greitai atidarė savo pirmąją gipso gamyklą Perle prie Mozelio, Vokietijoje. Šeimos verslas sparčiai plėtėsi ir „Knauf“ virto sėkminga kompanija, išlaikiusia pagrindines šeimos vertybes – bendradarbiavimą, bendrumą ir partnerystę.

Svarbiu įmonės plėtros etapu tapo 1949 m., kai Perle veikusi „Knauf“ gamykla buvo perkelta į Šiaurės Bavarijoje esantį Iphofeną. Tais pačiais metais sukurta ir pirmoji gipso plokščių gamybos linija, netrukus atsirado mašininis tinkas bei tam reikalingos maišymo ir transportavimo mašinos, sparčiai plėtėsi gipso kartono sistemų galimybės.

Sparti statyboms reikalingų chemijos produktų, tokių kaip perlitas, kalkės, tinkai ir kitos medžiagos, gamyba pradėta 1970 metais. „Knauf“ produktų pasiūla nuolat plėtėsi – sukurtos medžiagos izoliacijai, cemento plokštės „Aquapanel“ ir kitos inovatyvios sistemos. XX a. 8-ajame dešimtmetyje įmonė „Knauf“ įsigijo stiklo vatos gaminimo įmonę Šelbivilyje (JAV) ir, išplėtusi gamybos apimtis, tapo izoliacinių medžiagų rinkos lydere.

1980 m. „Knauf“ vairą į savo rankas perėmė įkūrėjų sūnūs Nikolausas ir Baldwinas Knaufai. Jie išsaugojo tėvų darbo filosofiją ir tęsė pradėtas tradicijas. 2008 m. Nikolausas ir Baldwinas Knaufai įmonės valdymą perdavė kompanijos akcininkų komitetui, patys eidami komiteto pirmininko ir vicepirmininko pareigas.

Sėkmingos „Knauf“ veiklos paslaptis – išlaikyta tradicijų ir inovacijų pusiausvyra, dėl kurios įmonė tapo sėkminga tarptautinės rinkos žaidėja, atspindinti modernumą, aukštą produktų kokybę ir įvairovę, ištikimybę ir solidarumą.

Daugiau

DAUGIAU INFORMACIJOS