Knauf Knauf

Gruntų asortimentas: Tiefengrund

Weiter

Gruntavimas – neatsiejamas tiek išorės, tiek vidaus apdailos darbų žingsnis, kurio metu paviršius paruošiamas tolesniems etapams: tinkavimo, glaistymo, dažymo ar plytelių klijavimo darbams. Tinkamai parinkus gruntą, baigiamieji apdailos sluoksniai tvirtai ir lygiai prikibs prie paviršiaus, atrodys estetiškai ir bus ilgai eksploatuojami.

Gruntavimo darbams skirtų produktų pasirinkimas pardotuvių lentynose nuolat auga. Tam yra svari priežastis. Būtina žinoti, kad apdailai ruošiami skirtingi paviršiai, pagaminti iš skirtingų medžiagų, turintys skirtingas savybes ir su jomis siejamą problematiką, todėl ir sprendimų jiems reikia individualių. Pavyzdžiui, jei norite užtikrinti geresnį pagrindo ir apdailos sluoksnio sukibimą, rinkitės plėvelę formuojantį santykinai didelių dalelių dispersinį gruntą, kuris sukuria kibų ir šiurkštų paviršių; jei norite sutvirtinti paviršių ir sureguliuoti įgeriamumą, protingiausia būtų pasirinkti smulkių dalelių dispersinį gruntą, kuris įsigeria tiesiai į medžiagos poras ir kapiliarus.

Naudojant gruntą, įmanoma atlikti ir itin specifines užduotis: blokuoti pagrindo nešvarumų atsiskyrimą ir prasiskverbimą į paviršių, sutvarkyti senus, pažeistus paviršius. Taigi universalaus produkto paieškos, ko gero, bus nevaisingos – gruntą rinkitės tokį, kuris labiausiai atitinka jūsų padėtį.

ĮGERIANTIEMS PAGRINDAMS - TIEFENGRUND GRUNTAS

Knauf gruntų asortimentas ypač didelis ir orientuotas į skirtingus poreikius. Didele paklausa džiaugiasi sukibimo tiltelį formuojantis Betokontakt, naudojamas prieš tinkuojant gipsiniais tinkais. Sukibimo tiltelį prieš klijuodami plyteles suformuosite su Spezialhaftgrund. Gipsinį mišinį nuo perdegimo apsaugos Stuc-Primer, o įgeriantiems pagrindams gruntuoti puikiai tiks Tiefengrund giluminis gruntas.

Būtent šis produktas yra vienas geriausiai žinomų Knauf asortimento gruntų, išpopuliarėjęs kaip labai įvairiai pritaikomas gaminys. Tiefengrund – tai itin skvarbus giluminis gruntas, puikiai tinkantis biriems, silpnai apkrovas laikantiems, šiek tiek kreiduotiems ar pažeistiems paviršiams sustiprinti. Tiefengrund tinka ir išorės, ir vidaus apdailos darbams, juo galima dengti įgeriančius sienų, lubų ir grindų paviršius. Maža to, tai – paruoštas naudoti gaminys, kurį dengti galima tiek rankiniu, tiek mašininiu būdu. Nors produktas gali būti gana universalus, svarbu suprasti jo veikimo specifiką ir pritaikymo sritis.

KADA NAUDOTI TIEFENGRUND?

  • Norėdami suvienodinti ir sumažinti pagrindo įgeriamumą prieš tinkavimo, glaistymo, dažymo ar tapetavimo darbus, taip pat prieš liedami savaime išsilyginančius grindų mišinius ir dengdami hidroizoliacinį sluoksnį.
  • Siekdami pagerinti sukibimą su pagrindu prieš kitus apdailos darbus, pavyzdžiui, prieš klodami plyteles ar tinkuodami.
  • Dirbdami su ypač silpnais, biriais, kreiduotais, pažeistais paviršiais – Tiefengrund puikiai suriša dukes ir garantuoja patikimą silpno pagrindo sustiprinimą.
  • Siekdami, kad grunto poveikis būtų maksimaliai efektyvus, o darbus atlikti būtų kuo paprasčiau: lūkesčius patenkinantį rezultatą išgausite užtepę vos vieną grunto sluoksnį.

TIEFENGRUND GRUNTO NAUDA

Tinkamo grunto naudojimas turi dar vieną teigiamą aspektą – tai gerokai palengvina toliau atliekamą operaciją, pavyzdžiui, glaisto ar kitų statybinių medžiagų apdorojimą. Tiefengrund padeda išvengti oro pūslių, nelygumų ir porėtos tektstūros, dengiant kitų medžiagų sluoksnius (pavyzdžiui, glaisto).

Dar vienas argumentas Tiefengrund naudai – ypač gera grunto kokybė. Produkto sudėtyje nėra tirpiklių ir lakiųjų junginių, o puikiai sukomponuota pagrindinių komponentų koncentracija užtikrina didelį efektyvumą ir pateisina grunto kainą. Šis produktas tinkamas naudoti tiek vidaus apdailos darbų meistrams (profesionalams), tiek savarankiškai remonto darbus atliekantiems „pasidaryk pats“ sektoriaus mėgėjams.

PUIKIAM REZULTATUI - DARBŲ PLANAVIMAS

Gruntavimas neišvengiamas žingsnis prieš daugybę statybinių operacijų: paviršių glaistymą, tinkavimą, dažymą, plytelių klijavimą, hidroizoliavimą ir t. t. Šiuolaikinėse statybose įsivyravo kompleksiškas požiūris į darbų atlikimą. Siekiant maksimalaus apdailos darbų rezultato, į gruntavimą taip pat reikėtų žiūrėti kaip į sisteminio sprendimo dalį, o gruntą derinti prie kitų naudojamų produktų, pavyzdžiui, tinkų, glaistų ar klijavimo mišinių. Atsižvelgiant į projekto tipą ir mastelį, Tiefengrund gruntas gali būti naudojamas ypač įvairiai, prieš atliekant skirtingus paviršių paruošimo žingsnius. Profesionalūs meistrai dažniausiai sukomplektuoja visas reikalingas medžiagas ir produktus dar darbams neprasidėjus – tą patį daryti patartina ir savarankiška veikla užsiimantiems remontų entuziastams. Iš anksto suplanavę sisteminius sprendimus, galėsite išvengti potencialių klaidų, prasto rezultato, medžiagų nesuderinamumo ar perteklinio pinigų išleidimo nereikalingiems ar netinkamiems produktams.

Daugiau informacijos apie Knauf podukcijos gruntus ir skirtingus gruntų pritaikymo pavyzdžius rasite informaciniame leidinyje Gruntai. Pasirinkimas ir naudojimas .

DAUGIAU INFORMACIJOS