Knauf Knauf

Grindų pagrindo įrengimas

Tvirtos ir stiprios grindys

Knauf grindų sprendimai

Grindų pagrindas įrengimas prieš galutinę, apdailinę grindų dangą ir yra bene labiausiai eksploatacijos veikiama pastato vidaus konstrukcija. Todėl jo kokybei skiriamas ypatingas dėmesys. KNAUF siūlo įvairius grindų pagrindo konstrukcijų sprendimus: liejamos grindų pagrindo sistemos, „sausosios“ grindys, montuojamos iš gipso kartono plokščių, pakeltosios grindys ir kt. Visi sprendimai naudojami ir naujoje statyboje ir renovacijoje.

Weiter

VISKAS, KĄ TURITE ŽINOTI: GRINDŲ PAGRINDO ĮRENGIMAS SU KNAUFKodėl verta rinktis Knauf grindų pagrindo įrengimo sprendimus?

 • Platus pasirinkimas: sausųjų, liejamųjų, pakeltųjų grindų sprendimai.
 • Atitinka apkrovų laikymo, gaisrinės saugos ir garso izoliacijos reikalavimus.
 • Greitas ir nesudėtingas įrengimas.

LIEJAMAS GRINDŲ PAGRINDAS

Kaip ir kiti Knauf grindų pagrindo įrengimo sprendimai, liejamos grindys įrengiamos prieš grindų apdailinę dangą.

Šis pagrindas naudojamas gyvenamųjų, visuomeninių, pramoninių pastatų statyboje. Tinkamas įprastos drėgmės patalpose, pvz., virtuvėse, voniose, rūsiuose.

Liejamam grindų pagrindui įrengti naudojami aukštos kokybės sausi Knauf gipsiniai mišiniai FE 50 Largo , FE 80 Allegro, FE 25 A tempo, FE Fortissimo. Išlieto sluoksnio gniuždymo ir lenkimo stiprio parametrai yra aukšti, o suslūgimas džiūvimo metu labai nežymus.

Sprendimas atitinka gaisrinės saugos, garso ir šilumos izoliacijos reikalavimus, tinka grindiniam šildymui įrengti.

SAUSOSIOS GRINDYS

„Sausosiomis grindimis” vadinamas grindų pagrindas įrengiamas naudojant ypač stiprias gipso plaušo plokštes Brio arba specialios gipso kartono plokštes Brown.

Plokštės Brio yra vieno sluoksnio grindų konstrukcijos elementai su gamykloje tiksliai išfrezuotu laiptuotu špuntu. Montuojant šias plokštes, špuntas suklijuojamas ir papildomai mechaniškai sutvirtinamas savisriegiais arba kabėmis.

Brown gipso kartono plokštės montuojamos dviem sluoksniais. Šie sluoksniai statybos vietoje suklijuojami ir mechaniškai sutvirtinami kabėmis.

KLOJAMOSIOS GRINDYS GIFAfloor LBS

„Klojamosiomis grindimis” vadinamas grindų pagrindas kurio įrengimui yra naudojamos gipso plaušo plokštės GIFAfloor LBS.

Klojamosios grindys naudojamos perdangoms tarp aukštų įrengti arba specialiosioms grindims, pvz., scenoms, rampoms, laiptams.

Klojamųjų grindų GIFAfloor LBS sprendimą sudaro ypač tvirtos gipso plaušo plokštės GIFAfloor LBS, kurios yra klojamos tiesiai ant apkrovas laikančių medinių ar metalinių sijų konstrukcijos. Atstumai tarp plokščių gali siekti net iki 120 mm.

PAKELTOSIOS GRINDYS GIFAfloor FHB

„Pakeltosiomis grindimis” vadinamas grindų pagrindas kurio įrengimui yra naudojamos tvirtos gipso plaušo plokštės GIFAfloor FHB vienu arba dviem sluoksniais montuojamos ant atraminių kojelių ir suklijuojamos viena su kita. Pagal tai, kokio aukščio yra atraminės kojelės, galima suformuoti iki 119 cm aukščio grindų instaliacinę ertmę.

Pakeltosios grindys yra idealus pasirinkimas greito tempo statyboms. Įrengiamos biuruose, mokyklose, laboratorijose, t. y. ten, kur grindų konstrukcinės savybės reikalingos dėl patalpų eksploatacinių ypatumų.

Skirtingos grindų konstrukcijos variacijos užtikrina gaisrinę saugą bei garso ir šilumos izoliaciją. Pakeltųjų grindų konstrukcijoje gali būti įmontuota patalpų vėdinimo, šildymo ar vėsinimo įranga.

GRINDŲ PAGRINDAS SU ŠILDYMO IR VĖSINIMO SISTEMA

Grindų pagrindas su šildymo ir vėsinimo sistema – greitai įrengiama nedidelio aukščio konstrukciją.

Pagrindas įrengiamas su išfrezuotomis gipso plaušo plokštėmis GIFAfloor UB Klima arba gipso plaušo plokštėmis Brio.

Sistema tinka senų pastatų rekonstrukcijai ir greitai atliekamai naujai statybai. Grindų pagrindas su įrengta šildymo sistema pagerina grindų konstrukcijos gaisrinę saugą ir garso izoliaciją. Sistema montuojama sausuoju būdu, todėl į pastatą neperduodama papildomos statybinės drėgmės. Šios sausosios grindys tinkamos ir gyvenamų pastatų vonioms.

KNAUF patarimai: gipskartonio sausų grindų įrengimasKaip susidėti sausas grindis

Grindų įrengimas su KNAUF

KNAUF specialistas paaiškina ir parodo, kaip reikia susidėti sausas grindis. Šiam darbui prireiks tam tikrų medžiagų, kurias visas galite rasti KNAUF puslapyje www.knauf.lt/produktai/produktu-paieska/

Straipsniai

 • Gipskartonio plokščių grindų pagrindas: lengvas, tylus, šiltas

  Grindų pagrindas iš gipskartonio plokščių

  Gipso kartono plokščių grindys - tai vadinamasis sausųjų grindų tipas. Tokia grindų pagrindo struktūra yra lengva, šilta, greitai sumontuojama. Skaityti visą straipsnį
 • Šildomos grindys: kitoks požiūris

  Šildomos grindys: kitoks požiūris

  Energiškai efektyvus būstas neįsivaizduojamas be žemos temperatūros šildymo šaltinių. Šiandien grindų šildymas – visiškai kitoks, nei buvo anksčiau.

  Skaityti visą straipsnį
 • Tyliosios „Knauf“ Brio grindys

  Tyliosios Brio grindys

  Dažnas naujakurys susiduria su garso izoliacijos problema. Paprastas, greitas ir gerai triukšmą izoliuojantis sprendimas – sausuoju būdu įrengtos Brio grindys. Skaityti visą straipsnį