Knauf Knauf

TYLIOSIOS BRIO GRINDYS

Įsikėlus į naują būstą dažnas, ypač naujos statybos, namų gyventojas susiduria su garso izoliacijos problema. Būdų, kaip užtikrinti gerą garso izoliaciją yra daug – dažniausiai grindys betonuojamos smėlbetoniu arba pasirenkamas lieti išlyginamasis grindų sluoksnis. Tačiau yra dar vienas – paprastesnis, greitesnis ir geriau triukšmą izoliuojantis variantas – sausuoju būdu įrengtos Brio grindys.

Weiter

Brio grindų sistema

Sausųjų plūdriųjų grindų sistema, kurios pagrindą sudaro Brio gipso plaušo grindų plokštės, skirta tiems, kas nori įsirengti grindis lengvai, greitai ir sausai, be to, neapkrauti perdangų papildomu svoriu. Ant Brio grindų galima kloti daugelį dangų, jas galima įrengti šildomas ir elektra, ir vandeniu.

Brio plokštės klojamos ant lygaus pagrindo, tarpusavy jungiamos klijais ir sutvirtinamos savisriegiais arba kabėmis. Prie denginio konstrukcijų ir sienų plūdrioji sistema netvirtinama, tad jai naujai pastatytų konstrukcijų deformacija jokios įtakos nedaro. Suklojus Brio grindis, jau kitą dieną jas galima eksploatuoti – vaikščioti ir kloti grindų dangą. Gamykloje plokščių paviršius iškart padengiamas gruntu, tačiau prieš klojant dangą patartina jas nugruntuoti dar sykį. Ant Brio grindų galima kloti daugelį dangų – kilimines, plonas elastines (linoleumą ar kamštinę dangą), keramines plyteles ar parketą.

Brio grindų savybės

Nerimaujate dėl drėgmės? Be reikalo. Brio grindis galima kloti ir drėgnose patalpose, kur nėra nuolydžio ir įrengtų vandens nubėgimo trapų. Tam tiesiog reikės plokščių paviršių padengti hidroizoliacija. Ant hidroizoliacijos sluoksnio galima plonasluoksniu būdu klijuoti plyteles, naudojant elastingus, hidrauliškai kietėjančius plytelių klijus.

Vienas didžiausių Brio grindų sistemų privalumų – ypač gera smūginio garso izoliacija. Masinė glaustų terminų statyba dažnai nepasižymi tinkamu garso izoliavimu. Šiuolaikinės medžiagos ir technologijos padeda sumažinti smūginio ir orinio triukšmo ir didžiausią vaidmenį tame atlieka būtent plūdriųjų grindų sistema. Mat ji, nebūdama tiesiogiai sujungta su perdangomis ir sienomis, neperduoda į konstrukcijas jokio ja sklindančio triukšmo. Nuo sienų ją skiria per visą perimetrą suklotos elastingos kompensacinės juostos, o nuo perdangos – sausas birus užpildas arba plonas specialios vatos sluoksnis. Maža to, dėl savo plaušinės struktūros Brio plokštės pačios slopina jomis sklindantį garsą. Beje, montavimo patogumui jos gaminamos ir su izoliaciniu medienos plaušo ar polistireninio putplasčio (EPS) sluoksniu, kas suteikia papildomos šilumos bei garso izoliacijos. Priklausomai nuo perdangos tipo, „Knauf” Brio grindys gali sugerti iki 22 dB smūginio garso. Namie dar niekad nebuvo taip ramu!

Pasirūpinta ir gaisrine sauga. Brio plokštės yra nedegios, gaisro metu per jas nevyksta staigus liepsnos plitimas. Jos neužsidega pačios ir nepraleidžia ugnies, suteikdamos gyventojams papildomo laiko pasišalinti iš gaisro vietos.

DAUGIAU INFORMACIJOS