Knauf Knauf

PLOKŠTĖS DRĖGNOMS IR ŠLAPIOMS PATALPOMS

Restorano virtuvė, viešojo baseino persirengimo zona ar vonios kambarys

Drėgnoms ir šlapioms patalpoms keliami specialūs, iš dalies labai skirtingi su planavimu ir montavimu susiję reikalavimai. Pagal visus statybos reglamentus, statybinės konstrukcijos turi būti įrengtos taip, kad vanduo ir drėgmė nekeltų pavojaus ir nedarytų neigiamos įtakos patalpoms.

Weiter

Tiesiog elegantiškas sprendimas

TIESIOG ELEGANTIŠKAS SPRENDIMAS

Knauf Green ir Knauf Blue gipso kartono plokštės

Tiesiog elegantiškas sprendimas!

Įrengiant privačius būstus, didelę paklausą turi sprendimai, kuriuos galima universaliai naudoti ir kurie atsparūs ne tik drėgmei, bet ir kitoms kasdienėms apkrovoms. Knauf Green ir Knauf Blue gipso kartono plokštės universaliai tinka drėgnoms patalpoms, kurias veikia nedidelės drėgmės apkrovos.

Impregnuota Knauf Green (GKBI/H2) gipso kartono plokštė idealiai tinka ekonomiškai apkalai įrengti namuose, pavyzdžiui, virtuvėje, tualete arba vonios kambaryje. Taip pat tinka šių patalpų dangos įrengimui.

Savybės

Atsikvėpti su sistema

Knauf Drystar-Board

Knauf Drystar-Board

Skirta sienoms (A0) ir luboms (A0/A) drėgnose ir šlapiose patalpose.

Knauf Drystar-Board plokštės yra idealus pagrindas hidroizoliacinei dangai ir keraminėms plytelėms bei kitoms dangoms.

Knauf Drystar-Board, tipas GM-FH1IR, atitinka EN 15283-1, išsiskiria mažesniu nei 3 % vandens įgeriamumu ir atsparumu pelėsiams.

Nesvarbu, norite išlenkti ar formuoti įvairius dekoratyvius elementus, Knauf Drystar-Board plokštės leidžia įgyvendinti visus norus, susijusius su patalpos apdaila.

Drysta-Board

Cementinė lubų plokštė AQUAPANEL® Cement Board SkyLite

Cementinė lubų plokštė AQUAPANEL® Cement Board SkyLite

Plaukimo baseine ar viešuosiuose dušuose, kur lubas veikia didelė drėgmė ir vanduo, atsiskleidžia šios lubų sistemos pranašumai. Ji yra iki 100 % atspari vandeniui ir pelėsiams.

AQUAPANEL® Cement Board SkyLite yra tik 8 mm storio lengviausia cementinė statybinė plokštė. Dėl to ją ne tik lengva montuoti virš galvos, tačiau taip pat galima įgyvendinti išskirtinės apdailos pageidavimus, nes ji pasižymi ypač mažu lenkimo spinduliu.

Daugiau

Mažas svoris, puikios savybės – AQUAPANEL® Cement Board Indoor cementinė plokštė vidaus darbams.

Mažas svoris, puikios savybės – AQUAPANEL® Cement Board Indoor cementinė plokštė vidaus darbams

Plaukimo baseinų ir garinių pirčių sienas veikia didelė ir pastovi drėgmė. O dėl naudojamų cheminių medžiagų pramoninėse virtuvėse arba skalbyklose patiriamas dar didesnis neigiamas poveikis. Cementinė plokštė AQUAPANEL® Cement Board Indoor padeda išvengti drėgmės sukeliamų nuostolių ir suteikia didžiausią apsaugą.

AQUAPANEL® Cement Board Indoor cementinės plokštės yra paprastai montuojamos, jas galima perpjauti tik įrėžiant ir perlaužiant. Plokštės nesudėtingai lenkiamos, tad galima labai lengvai suteikti norimą formą. Tai ateitį turintis patalpų dizainas.

Daugiau

Gaminių apžvalga

Gaminių apžvalga

KIEKVIENAI PATALPAI. KIEKVIENAM REIKALAVIMUI

Planuojant sausosios statybos sprendimus drėgnose ir šlapiose patalpose, apkrovos klasės pagal Vokietijos Gipso pramonės sąjungos Techninę atmintinę Nr. 5 arba Vokietijos nacionalinį standartą DIN 18534-1 suteikia vertingos informacijos. Tad tinkamus Knauf sprendimus galima taikyti atsižvelgiant į patalpų paskirtį ir drėgmės apkrovą, siekiant patikimos apsaugos ir optimalaus ekonomiškumo.

Daugiau

DAUGIAU INFORMACIJOS