Knauf Knauf
Atgal

Tobuliems paviršiams – universalūs sprendimai su Tiefengrund

Tobuliems paviršiams – universalūs sprendimai su Knauf Tiefengrund

Nepriekaištingai nudažytos sienos – tai kūrybiško interjero pagrindas, kokybiškos grindys – jaukių namų atributas, lygios lubos – nuotaikingo apšvietimo sąjungininkės. Įrenginėjant naujus namus, keičiant seno būsto interjerą ar dirbant prie didelių viešosios paskirties patalpų dizaino, tobulų paviršių paruošimas tampa prioritetine užduotimi. Kelias į puikų rezultatą aiškus: tai kruopščiai atlikti visi vidaus apdailos darbų etapai bei kokybiški ir patikimi produktai. Ruošiant lygų pagrindą dažymui, tapetavimui, tinkavimui ar plytelių klojimui, ypatingą dėmesį skirti reikėtų gruntams, kurių auganti įvairovė rinkoje gąsdina nevieną nepatyrusį pirkėją ir verčia dairytis universalaus produkto.

Dideliu pritaikomumu pasižymintis – tikras išsigelbėjimas tiems, kas siekia sustiprinti silpnus, kreiduotus, dulkėtus paviršius ir sureguliuoti jų įgeriamumą. Nors universalūs gruntai neegzistuoja, lankstumo prasme karaliauja giluminių gruntų kategorijoje. Tai smulkios struktūros, į pagrindą įsigeriantis ir plevelės nesudarantis produktas, kurį naudoti galima tiek viduje, tiek išorėje, ruošiant galutinei apdailai sienas, lubas ar net grindis. Aukšta pagrindinių komponentų koncentracija užtikrina itin didelį grunto veiksmingumą, o pasekoje – ir puikų galutinį rezultatą.

Nors Lietuvoje gruntavimo praktika įsivyravo sąlyginai neseniai, tai neatsiejama tiek profesionalių, tiek mėgėjiškų apdailos darbų dalis. Kad procesas būtų lengvesnis, efektyvesnis ir garantuotų ilgaamžį darbo vaisių, verta į jį pažvelgti kaip į kompleksišką užduotį. Maksimaliam rezultatui pasiekti derinkite su kitomis apdailai naudojamomis medžiagomis ir produktais, sudarydami stiprius sisteminių sprendimų duetus.

Kyla klausimų? Kreipkitės į Knauf Infocentrą .

Daugiau apie gruntą Tiefengrund skaitykite čia .