Knauf Knauf

KNAUF VERSLO ŠEIMA/KNAUF LIETUVOJE IR PASAULYJE

Weiter

Apie KNAUF

Drauge nuo A

DRAUGE NUO A IKI Ž!

Statybų specialistams, mėgėjams ir visiems šia sritimi besidomintiems žmonėms, žodis „Knauf“ yra tapęs gipso sinonimu. Ši daugeliui žinoma statybinės medžiagos ir gamintojo pavadinimo žodinė asociacija nėra paprastas sutapimas – tai dešimtmečių sunkaus darbo ir nuolat užtikrinamos aukštos kokybės rezultatas. Tiems, kurie „Knauf“ vardą girdi nebe pirmą kartą, jis asocijuojasi su patikimumu ir kokybe.

Apie Knauf

Keturios KNAUF vertybės

Vertybės – tvarių veiksmų pagrindas

„Knauf“ tvirtai tiki, kad tik ta kompanija, kuri savo darbe remiasi tikromis vertybėmis, gali užtikrinti tvarų augimą ir rasti sprendimus ateities iššūkiams.

Knauf vertybės
Weiter

Mūsų vizija

Mūsų vizija ir misija

Kuo „Knauf“ ypatinga? Pirmiausia, išskirtiniu bendrumo su klientais jausmu ir užtikrintu gebėjimu svariai prisidėti prie statybos projektų įgyvendinimo. Tęsdami ilgametes tradicijas, siekiame tik geriausių rezultatų, todėl dedame visas pastangas, jog mūsų darbas atitiktų klientų poreikius. Kartu įgyvendiname bendrus tikslus, tad mąstome ir veikiame drauge. Viso to pasiekti mums padeda ir sėkmę užtikrina nepakeičiama „Knauf“ komanda.

Knauf vizija ir misija

Mūsų filosofija

Filosofija ir kokybės valdymas

Tradicijas puoselėjanti šeimos kompanija „Knauf“ turi stiprų stuburą – vertybes. Esame įsitikinę, kad etika ir moralė yra būtina šiandieniniame nuolat globalėjančiame ir greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Mūsų filosofija
Weiter

Mūsų atsakomybė

Išteklių saugojimas, energijos taupymas

Išteklių saugojimas, energijos taupymas

Visame pasaulyje veikianti kompanija „Knauf“ jaučiasi atsakinga už žmones, gamtą ir visuomenę. Mes siekiame daryti viską, ką galime, kad kurdami naujas sistemas, keičiančias gyvenamąsias erdves, saugotume išteklius bei aplinką. Be to, mes manome, kad formuoti aplinkai draugišką ateities konstrukcijų kūrėjų požiūrį yra mūsų pareiga.

Mūsų atsakomybė

Ilgametė patirtis – daug pokyčių

Weiter

Mūsų istorija

„Knauf“ turi ilgą ir įdomią istoriją. Per daugelį dešimtmečių „Knauf“ iš mažo šeimos verslo Vokietijoje sėkmingai virto pasauliniu mastu veikiančia įmonių šeima ir išlaikė savo pagrindines vertybes – bendradarbiavimą, bendrumą ir partnerystę.

Mūsų istorija