Knauf Knauf

Vaizdingasis kompleksas Belgijoje

Weiter

Vaizdingasis kompleksas Belgijoje

Gražiausia panorama – nuo puikiųjų balkonų. Pačiame Haselto uoste Belgijos Flandrijos regione stovi vaizdingas gyvenamasis kompleksas. Tai – „Zuidzicht“, arba „Pietinis vaizdas“. Jį suprojektavo Briuselio architektai „Buro II & Archi+I“, įkvėpti nuostabių Barselonos prieplaukų ir įlankų.

Apie projektą: Pastato formos ir fasadai, šviesos ir vandens žaismas bei Belgijos klimatas ir supanti aplinka sudaro vieną takių formų visumą, tarsi paveikiančią ir pačią jūrą. Tačiau gaubtos pastato formos ir vyraujantys stiprūs vėjai bei didelė drėgmė kėlė sunkumų rengiant išorinių lubų konstrukcijas.

Sprendimas: Didžiąją dalį darbų reikėjo atlikti viešbučiui veikiant. „Štai pavyzdys. Vakare išmontavome grindis pusryčių erdvėje, išvalėme ir viską sutvarkėme taip, kad kitą rytą svečiai vėl galėjo pusryčiauti, prieš mums tęsiant kitus darbus“, – pasakojo Joachimas Weißas, įmonės „Malerweiß GmbH“ vadovas, kuriai buvo patikėti sausosios statybos ir dažymo bei grindų dangos įrengimo darbai ir kuri lygiagrečiai koordinavo visą vidaus apdailą

Architektai: „Buro II & Archi+I“, Briuselis

Statybų trukmė: 2013–2014 m.

Pastato funkcija: gyvenamasis namas

Sistema: Ceiling Solutions su AQUAPANEL® Technology Inside

Statybos užduotis: 6000 m² lauko balkonų

Sistemai Knauf Ceiling Solutions su technologija AQUAPANEL® Technology Inside jokie iššūkiai ne kliūtis. Su šiomis cementinėmis plokštėmis paprasta dirbti, jos lengvos ir paprastai pritaikomos pagal banguotų terasų formas. Jos pagamintos iš visiškai neorganinių medžiagų, yra 100 % atsparios vandeniui ir net veikiamos smarkaus lietaus neminkštėja ir nebrinksta. Tad, pasinaudojus šiomis plokščių savybėmis, pavyko pastatyti ypatingą pastatą, nuo kurio balkonų ir terasų atsiveria nuostabūs vaizdai – ir ne tik į pietus, bet visomis kryptimis.

DAUGIAU INFORMACIJOS