Knauf Knauf

Sperer Acoustics būstinė Austrijoje

Weiter

Sperer Acoustics būstinė Austrijoje

Efektingas pavyzdys. Norint atvykti į Austrijos miestą Velsą iš netoliese esančio didelio centro Linco, reikia važiuoti B1 magistrale. Vienas pirmųjų dalykų, kuriuos pastebėsite jau pasiekę miesto ribas, tai dešinėje stovintis įspūdingas, šiek tiek netaisyklingos formos naujas pastatas. Tai naujoji „Sperer Acoustics“ būstinė, kurios projekto autoriai – „SONOS Architektur“ iš Kėnigsvyzeno.

Statybos užduotis: kai Austrijos specialistų įmonei „Sperer Acoustics GmbH“ prireikė naujos būstinės, ji nusprendė susikurti išties įspūdingą pastatą. Sukonstruotas impozantiškas pastatas – lengvos ir aptakios formos statinys aiškiai išsiskiria Velso miesto fone ir patraukia dėmesį.

Sprendimas: pastatą gaubia vienalytis fasadas, o jame tolygiai išdėstyta 120 apskritų skylių. Fasadas, kuriam panaudotos AQUAPANEL® Cement Board Outdoor plokštės yra tarsi antrasis apvalkalas, sujungia skirtingas pastato dalis ir sudaro darnų futuristinį eksterjerą – ir dieną, ir naktį, kai pastatą vaizdingai apšviečia šviesos.

Iš viso panaudota 600 m² cementinių plokščių, iš kurių buvo suformuotas tvirtas pastato pagrindas, vėliau apgaubtas besiūle medžiaga.

Architektai: „SONOS Architektur“, Kėnigsvyzenas

Statybų trukmė: 2016 m. lapkritis – 2017 m. kovas

Produktai: AQUAPANEL® Cement Board Outdoor

Statybos užduotis: 600 m² išorinių sienų

Pastato funkcija: Administracinis

Įmonės „Sperer Acoustics GmbH“ specializacija – apdailos plokščių įrengimas, tad, iškilus būtinybei statyti naują pastatą, nedvejojant pasirinkta moderniausia plokščių įrengimo technologija sukurti tokiam biuro pastatui, kuris ir pats būtų tarsi pavyzdinis projektas.

Sienos po šia medžiaga pastatytos pasinaudojant sisteminiu sprendimu - AQUAPANEL® Cement Board Outdoor plokštės sumontuotos ant metalinių profilių, taip pat įrengta atitinkama izoliacija. 100 % vandeniui atsparios plokštės pagamintos iš mineralinių medžiagų, jos ne tik patvarios, bet ir stiprios.

DAUGIAU INFORMACIJOS