Knauf Knauf

Atnaujintas medinis namas Norvegijoje

Weiter

Stabilus pagrindas namų dizainui. Vakariniame Oslo pakraštyje, Ulerno rajone, driekiasi rami Veslekrokeno gatvė, kurioje stovi Norvegijai būdingi mediniai namai. 3B numeriu pažymėtas namas pastatytas 1952 m., bet jo savininkai, patys būdami interjero architektai ir statybų specialistai, jį visapusiškai atnaujino.

Statybos užduotis. Namo savininkai norėjo daugiau šviesos, daugiau erdvės ir tokio interjero, kuris dvelktų skandinavišku stiliumi ir miesto dizainu – visa tai turėjo derėti su šiuolaikiniais patogumais ir galimybėmis.

Sprendimas. Pirmasis namo aukštas paverstas erdvia atvira vieta maistui gaminti, pietauti ir gyventi. Skirtingas tų vietų paskirtis turėjo perteikti grindų danga, pvz., marmuru savininkai išklojo virtuvės zoną, o plačias medines grindlentes klojo gyvenamojoje ir valgomojo zonose, kuriose po grindimis taip pat įrengė šildymą.

Kaip pagrindas pasirinktos AQUAPANEL® Cement Board Floor Tile Underlay plokštės – šios plokštės paklotos ant senųjų medinių grindų. Remiantis Norvegijos statybos reglamentais, tarp medinių grindų ir grindų šildymo laidų turi būti ne mažesnis nei 5 mm nedegus sluoksnis, tad šios AQUAPANEL® Cement Board plokštės tam puikiai tiko. Prieš klodami marmurines grindis virtuvės zonoje, savininkai paruošė labai stabilų ir tvirtą pagrindą, ant kurio eglute klojo marmuro plokšteles, o toliau profesionaliai sujungė jas su parketlentėmis.

DAUGIAU INFORMACIJOS