Knauf Knauf

GIPSINIS TINKAS – VISIEMS UŽSAKOVO SUMANYMAMS

Modernūs interjero sprendimai neretai iškelia aibę klausimų, susijusių su tuo, kokią vidaus apdailą pasirinkti, kad ji būtų ne tik kokybiška ir draugiška aplinkai bei žmogui, bet ir leistų įgyvendinti sudėtingiausius architektūrinius sumanymus. Architektai ir dizaineriai užsakovams pateikia pačių netikėčiausių pasiūlymų, suteikiančių galimybę pagerinti gyvenimo kokybę. Gipsinis tinkas – ne išimtis. Inovatyviuose būstuose jis išsprendžia kylančias apdailos problemas ir leidžia pasiekti rezultatą džiuginantį net ir po daugelio metų.

Weiter

GIPSINIO TINKO UNIVERSALUMAS

KNAUF gipsinis tinkas tinkamas naudoti įgyvendinant net ir išrankiausių užsakovų sumanymus visose privačių namų ir viešosiose erdvėse. KNAUF gipsinius tinkus galima naudoti ant visų stabilių paviršių, įrengiant naujas ar renovuojant senas patalpas. Gipsinio tinko naudojimas įvairiapusis – jį naudoti galima ir kaip pagrindą apdailai, ir kaip galutinį apdailos sluoksnį prieš dažymą. Taip pat įmanoma suformuoti ne tik lygų ir glotnų paviršių, bet ir veltą, grūdėtą faktūrą. Gipsinis tinkas yra ypač atsparus smūgiams, o dėl jo elastingumo jį galima naudoti užtinkuojant šildymo-vėsinimo sistemas.

ŠILDYMO-VĖSINIMO SISTEMŲ TINKAVIMAS

Norint įsirengti šildymo-vėsinimo sistemas patalpoje, nebūtina įrengti grindinio šildymo arba statyti radiatorių. Pasitelkus modernias apdailos medžiagas, galima rasti kur kas pažangesnį sprendimą, ypač tada, kai renovuojant patalpas, tradicinio grindinio šildymo (radiatorių) neįmanoma įrengti. Jei pageidaujama atsisakyti matomų šildymo įrenginių, rekomenduojame šildymo-vėsinimo sistemas įrengti sienose ar lubose. Išvedžioti šildymo vamzdžiai ar kapiliarinis tinklas gali būti tiesiog užtinkuojami su KNAUF gipso ir kalkių tinku MP 75 G/F-Leicht. Šis universalus gipso ir kalkių tinko mišinys dengiamas vienu sluoksniu ir pasižymi optimaliu temperatūros paskirstymu bei pakankamu atsparumu terminėms deformacijoms. Jį naudojant galima suformuoti glotnų, veltą arba grūdėtą paviršių. Taip įrengtos šildymo-vėsinimo sistemos prisideda prie estetinio patalpų vaizdo, be to, kai nėra radiatorių, sutaupoma ploto ir užtikrinama vienodesnė temperatūra gyvenamosiose patalpose. Be to, kai nėra matomų šildymo įrenginių, ant jų nesikaupia dulkės.

VIEŠO NAUDOJIMO PATALPŲ TINKAVIMAS

Viešojo naudojimo patalpoms, kuriose nuolat vyksta žmonių judėjimas, patartina naudoti didelį paviršiaus stiprumą turintį tinką, kuris leidžia ilgai išsaugoti patrauklų erdvių estetinį vaizdą. Tinkas MP75 Diamant pasižymi didesniu paviršiaus kietumu, tad yra nepakeičiamas įrengiant mokyklas, darželius, sporto sales, koridorius ar kitas vietas, kuriose yra dideli žmonių srautai. Šiose patalpose svarbu, kad tinko paviršiaus būtų itin stiprus, kadangi šiose patalpose tikimybė, kad tinkas bus pažeistas yra itin didelė. Tokiu paviršiaus stiprumu pasižymi retas cementinis tinkas, tuo tarpu gipsinis tinkas užtikrina sėkmingą ir ilgalaikį rezultatą. Be to, gipsinis tinkas ne tik stiprus, bet ir elastingas, nesutrūkinėja, nebyra net esant smūgio poveikiui.

TINKAVIMAS GRŪDĖTOS STRUKTŪROS GIPSINIU TINKU

Vis dar populiarus ir apdailos būdas, kai vidaus patalpose įrengiamoms sienoms suteikiama grūdėta paviršiaus faktūra. Sienoms išlyginti ir grūdėtos struktūros paviršiui paruošti skirtas grūdėtos struktūros gipso ir kalkių tinkas MP75 G/F Leicht. Jį naudojant galima ne tik išlyginti sienas, bet ir paruošti grūdėtos struktūros paviršių, kuris ypač populiarus daugiabučių laiptinėse. Toks pasirinkimas sutaupo laiko, kuris kitu atveju būtų skirtas patalpos apdailai – iš esmės vienu ypu išlyginamos sienos ir pagrindas paruošiamas dažymui. Taigi papildomai nereikia gruntuoti ir rūpintis kitais apdailos sluoksniais.

Jei norite pasikonsultuoti ar parinkti medžiagas savo namui, skambinkite į „Knauf” informacijos centrą tel. +370 5 213 2222 arba rašykite [email protected]

DAUGIAU INFORMACIJOS