Knauf Knauf
Atgal

Nemokamuose „Knauf“ seminaruose – daugiau nei 1600 dalyvių

Nemokamuose „Knauf“ seminaruose – daugiau nei 1600 dalyvių
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai
  • Knauf seminarai

Vasarį ir kovą „Knauf“ šalies statybų profesionalus ir entuziastus kvietė į nemokamų seminarų ciklą. Penkiuose didžiausiuose šalies miestuose vykę renginiai pritraukė daugiau nei 1600 statybos naujovėmis ir jų panaudojimo būdais besidominčių specialistų.

„Šis jau ne pirmus metus vykstantis seminarų ciklas – puikus būdas pristatyti statybų sektoriaus naujienas, suteikti dalyviams naujų žinių ir, žinoma, pasikonsultuoti su savo srities ekspertais. Džiaugiamės ne tik kasmet augančiu dalyvių kiekiu, bet ir kokybiškomis diskusijomis, atviru dalyvių požiūriu į naujoves, modernius statybos sprendimus. Mums seminarai tapo puikia galimybe susitikti su klientais, išsiaiškinti jų lūkesčius ir tikslingai tobulinti šalies statybų sektorių“, – pasakoja Vilda Bojarūnė, „Knauf“ rinkodaros vadovė.

Seminarų metu „Knauf“ atstovai pristatė tris pagrindines temas: pasakojo apie drėgnų ir šlapių patalpų specifiką bei pristatė sistemas tokio tipo patalpų įrengimui. Taip pat buvo analizuota fasadų ir cokolių įrengimo įvairovė, problematika ir jų sprendimo būdai, teisingas medžiagų ir sistemų pasirinkimas. Rinkai buvo pristatyta ir itin aktuali švarių tinkuotų fasadų sistema MineralAktiv. Seminaro metu nepamiršta paliesti ir vienos iš šiuo metu aktualiausių temų – pastatų A energinės klasės, kuriai pasiekti buvo pristatyti „Knauf Insulation“ sprendimai.

Šiemet seminarų organizatoriai atsižvelgė į dalyvių pageidavimus ir daugiausiai dėmesio skyrė konsultacijoms su „Knauf“ ekspertais. Diskutuoti praktiniais klausimais ir gauti profesionalius patarimus buvo galima ne tik po teorinių pranešimų, bet ir prieš seminarus, todėl pokalbiai su „Knauf“ specialistais susilaukė labai didelio dalyvių aktyvumo ir susidomėjimo.

„Pavasarį vieni aktualiausių yra fasado atnaujinimo darbai, tad seminarų dalyviai domėjosi apie cokolių įrengimą, dumblių ar pelėsio paveikto fasado atnaujinimą, uždavė kitus su fasado įrengimu susijusius klausimus. Kaip ir kasmet, aktualus išliko ir gipskartonio lubų ir pertvarų įrengimas. Ypatingai domėtasi antikoroziniais profiliais ir jų montavimu, kurie yra itin svarbūs gipskartonio konstrukcijas įrengiant šlapiose bei drėgnose patalpose. Taip pat pastebėjome, jog vis daugiau statybos specialistų dėmesį atkreipia ne tik į statinio fasadą ar pertvarų įrengimą, bet ir į energines sąnaudas, todėl mūsų ekspertų komanda sulaukė nemažai klausimų ir apie energines klases, jų įrengimo ypatumus“, – sako V. Bojarūnė.

Visiems seminaruose Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose bei Klaipėdoje dalyvavusiems specialistams buvo įteikti dalyvavimą patvirtinantys sertifikatai.