Knauf Knauf
Atgal

Naujosios akustinės lubų burės „Knauf“ Cleaneo Up: Puiku, gražu, tylu

Naujosios akustinės lubų burės „Knauf“ Cleaneo Up: Puiku, gražu, tylu

Naujosios lubų burės „Knauf“ Cleaneo Up užtikrina ne tik gerą akustiką. Naudojant parengto paviršiaus, patraukliai atrodančią komplekto sistemą galima labai greitai ir švariai ją sumontuoti. Apie tai pasakoja mūsų specialistai:

Norint neskiriant daug išlaidų užtikrinti, kad garsas patalpose būtų sugeriamas tolygiai ir homogeniškai, „Knauf“ Cleaneo Up sistemos naudojimas yra puikus sprendimas. Patrauklaus dizaino, įvairioms patalpoms tinkamos lubų burės – puikus patalpų akcentas. Be to, jos yra labai lengvai ir greitai sumontuojamos – montuojant tereikia lubose išgręžti keturias skyles, tad Cleaneo Up taip pat idealiai tinka jau įrengtų patalpų akustikai gerinti.

Cleaneo Up galima įsigyti dviejų dydžių: 1 000 x 2 000 mm arba 800 x 1 600 mm, skylių išdėstymas 8/18 R. Burę sudaro nedegūs komponentai ir į komplektą įeinančios lynų pakabos.

Lubų burės montuojamos trimis etapais.

1. Ant lubų pažymimi keturi tvirtinimo taškai ir įstatomos srieginės įvorės.

2. Į lubų įvores įsukami lynai ir prie burių pritvirtinamos tvirtinamosios įvorės.

3. Burės pakeliamos, lubų lynai įkišami į lubų įvores ir nustatomas norimas aukštis. Jei reikia, lynų galai sutrumpinami.Naudojant Cleaneo Up, skirtingose patalpose greitai pasidaro gražu ir visiškai tylu. Be to, nereikia jokių papildomų vėliau atliekamų darbų. Su sistema viskas paprasta.

Trumpai apie „Knauf“ Cleaneo Up sistemos pranašumus:

  • Labai geros akustinės savybės.
  • Greitai ir švariai montuojama – surenkamojo komplekto principas.
  • Vėliau nereikia atlikti jokių papildomų darbų.
  • Lengva prižiūrėti.
  • Tvaru.
  • Tvirta.
  • Galima atnaujinti perdažant.

Jei norite pasikonsultuoti ar parinkti medžiagas savo namui, skambinkite į „Knauf“ informacijos centrą tel. +370 5 213 2222 arba rašykite [email protected]