Knauf Knauf
Atgal

Naujiena: atnaujintas Knauf plytelių klojimo produktų asortimentas

Naujiena: atnaujintas plytelių klojimo asortimentas

Knauf nuolat siekia aukštesnės produktų kokybės, sklandaus produktų tiekimo, be to rūpinasi, kad produktų asortimentas atlieptų vartotojų poreikius, jų pasirinkimas būtų aiškesnis, o patys produktai būtų intuityviai bei lengvai naudojami. Dėl to džiaugiamės galėdami pristatyti atnaujintas Knauf plytelių klojimo produktų linijas. Atnaujinome ne tik pakuočių dizainus, bet ir patobulinome pačius produktus. Be to, asortimentą papildėme naujomis pakuotėmis ir visiškai naujais produktais. Knauf plytelių klijams suteiktas M1 ekologinis sertifikatas.

Lietuvos rinkai pradėjome tiekti naujus, Vokietijoje pagamintus, aukštos kokybės itin universalius plytelių siūlių glaistus. Tai ypač elastingi, greitai stingstantys, lengvai apdorojami produktai, su kuriais galima glaistyti įvairaus pločio plytelių siūles ir tinkantys visų tipų plytelių dangoms tiek patalpų viduje, tiek išorėje.

Pastatų renovavimo ir atnaujinimo tendencija išlieka stipri. Dėl to asortimentą papildėme ir Flexfuge Smart plytelių siūlių glaistu. Šis unikalus produktas - absoliuti naujiena Lietuvos rinkoje. Paruoštas naudojimui plytelių siūlių glaistas tobulai tinka tiek naujoje statyboje, tiek remonto darbams: atliekant darbus nesusidaro dulkės, atidarius pakuotę produktą pakanka permaišyti ir jį galima iškart naudoti, o prireikus, pakuotę galima uždaryti ir darbus tęsti vėliau. Išskirtinė šio produkto savybė yra ta, kad siūlė užpildoma tiesiogiai glaistu, t.y. nereikia ištepti viso plytelių paviršiaus. Tai labai svarbu, kai dirba ne profesionalūs meistrai, o mėgėjai, nes išvengiama viso paviršiaus valymo darbų. Be to, tai palanku dirbant su šiurkštaus paviršiaus, tepliomis plytelėmis.

Skaityti daugiau