Knauf Knauf
Atgal

KNAUF seminaruose dalyvavo per 1000 profesionalų

KNAUF seminaruose dalyvavo per 1000 profesionalų

Vasario mėnesį KNAUF organizavo nemokamų seminarų statybos ir architektūros profesionalams ciklą. Penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose vykusiuose seminaruose šiemet dalyvavo daugiau nei tūkstantis aktyviai statybų srityje dirbančių specialistų.

„Džiugu, kad į seminarus kasmet susirenka vis daugiau statybos ir architektūros specialistų. Tai atskleidžia, kad statybų profesionalai domisi sparčiai atsirandančiomis naujovėmis, tad ir savo klientams gali pasiūlyti tik pačius moderniausius ir geriausius statybų sprendimus. Esame laimingi galėdami prisidėti prie Lietuvos statybų sektoriaus augimo ir tobulėjimo“, – pasakoja Vilda Bojarūnė, projekto koordinatorė.

Seminaruose KNAUF specialistai pristatė tris šiandien itin aktualias temas: pasakojo apie gipso kartono konstrukcijų montavimą, užtikrinant garso izoliaciją, dalinosi žiniomis apie vonių, terasų ir balkonų hidroizoliaciją bei atskleidė įvairias gipso panaudojimo galimybes.

Šiais metais seminaro metu buvo galima apžiūrėti stendus su įvairiomis KNAUF sistemomis. Tai leido dalyviams dar geriau susipažinti su naujomis medžiagomis, suprasti, kaip reikia teisingai įrengti sistemas. KNAUF ekspertai valanda prieš ir po pranešimų suteikė progą dalyviams užduoti jiems rūpimus klausimus, konsultavo bei stengėsi padėti išspręsti statybose kylančias problemas.

„Daugiausiai klausimų sulaukėme apie garso izoliaciją: kaip ją pagerinti jau pastatytuose ir įrengtuose būstuose, kaip montuoti gipso kartono konstrukcijas, kad garsas būtų izoliuojamas kuo geriau. Taip pat dalyviams rūpėjo sužinoti apie kaip teisingai įrengti hidroizoliaciją pasirinkus tinkamą sistemą. Taip pat buvo konsultuojama paviršių tinkavimo ir glaistymo klausimais. Dalyviai domėjosi sienų šiltinimo iš vidaus sistemomis, šildomų grindų įrengimu“, – sako V. Bojarūnė.

Visi Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose bei Klaipėdoje vykusių seminarų dalyviai gavo dalyvavimą patvirtinančius sertifikatus.

Nuotrukų galerija čia