Knauf Knauf
Atgal

KNAUF profesionalų konsultacijos – ateik, sužinok, įsigyk!

KNAUF profesionalų konsultacijos – ateik, sužinok, įsigyk!

Rugpjūčio 18-25 dienomis prie Lemora parduotuvių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyko Knauf profesionalų konsultacijos. Knauf specialistų komanda lankytojus konsultavo aktualiais statybiniais klausimais, pristatė Knauf statybines sistemas ir įrankius, praktiškai juos išbandė. Per savaitę spėjome aptarti daugybę temų, suteikėme profesionalių patarimų ir gilinome tiek teorines, tiek praktines žinias statybų srityje.

Iš lankytojų sulaukėme daug klausimų apie plytelių klijavimą ir teisingus klijų pasirinkimus laukui ir didelio formato plytelėms. Šiems darbams rekomendavome Knauf K3 klijus ir naująją Knauf KLS plytelių lyginimo sistemą. Ši sistema buvo pristatyta konsultacijų metu – lankytojai turėjo galimybę ją apžiūrėti, o išsamiau susipažinę daugelis pripažino, kad, nesinaudojant KLS, didelio formato plytelių klijavimo darbus kokybiškai atlikti yra praktiškai neįmanoma. Taigi, su Knauf KLS plyteles išlyginsite ne tik daug kokybiškiau, bet ir kur kas greičiau.

Lankytojai noriai domėjosi ir kitomis statybų naujovėmis, šiuolaikinėmis medžiagomis ir sistemomis, padedančiomis taupyti laiką. Savo ruožtu rekomendavome gipsinį glaistą Q-Filler, kuriuo padengti sienas užtrunka trumpiau dėl mažesnio gipsinio glaisto suslūgimo, lyginant su polimeriniais glaistais. Dar pristatėme Knauf Multi Finish gipsinį glaistą, kurį galima naudoti ir kaip plonasluoksnį tinką ruošiant aukštos kokybės paviršius. Šiuo produktu paviršiai paruošiami iki dažymo, išvengiant papildomo glaistymo ir taip sutaupant laiko.

Sulaukėme ir nemažai specifinių klausimų apie konkrečius statybų atvejus. Paklausti, kaip greitai įrengtis grindis ant medinės perdangos, rekomendavome sausų grindų įrengimo sistemą Knauf Brio: paklojus sausas Brio plokštes, po paros jau galima kloti galutinę dangą. Kokybiškam karkasinių sienų fasadų įrengimui pasiūlėme cementines plokštes Aquapanel Outdoor Board.

Su lankytojais diskutavome apie įvairius būdus, kaip įrengti ilgaamžius tinkuotus fasadus, taip pat apie medžiagas fasadams, kurios atitiktų geriausią kainos ir kokybės santykį. Lankytojai domėjosi mašininio tinkavimo ir glaistymo technika, grindų liejimu. Visiems šiems klausimams Knauf specialistų komanda buvo pasiruošusi ir pateikė išsamius ir naudingus atsakymus, kurie neretai išsivystydavo ir į diskusijas su aplinkiniais lankytojais.

Be aukščiau minėtos Knauf KLS didelių matmenų plytelių lyginimo sistemos, konsultacijų metu pristatėme ir MP 75 tinkų seriją. Su lankytojais gyvai išbandėme juostinius savisriegius, glaistymo ir tinkavimo įrankius, Q-Filler gipsinį glaistą, taip pat paruoštą naudoti glaistą Knauf Finitura, skirtą ypač glotniems paviršiams. Lankytojus, susidomėjusius tinkais, supažindinome su visu asortimentu: MP75 L Fire gipsiniu tinku metalinių konstrukcijų ugniaatsparinimui, itin tvirtu MP75 Diamant gipsiniu tinku, baigiamuoju kalkiniu tinku MP75 Kalk Fine Putz, gipso ir kalkių tinku šildomoms ir vėsinamoms sienoms ir luboms MP75 G/F Light bei grūdėtos struktūros gipso ir kalkių tinku MP75 F.

Labai džiaugiamės dideliu susidomėjimu konsultacijomis ir lankytojais, kurie į Lemora dėl jų atvyko specialiai šiomis dienomis.

Nuotraukų galerija čia