Knauf Knauf
Atgal

Knauf plokštės

Knauf plokštės

Knauf plokštės turi daugybę unikalių savybių, dėl kurių jas galima naudoti įvairių paskirčių vidaus ir išorės sienų, pertvarų, lubų bei fasadų įrengimui. Asortimentą sudaro platus pasirinkimas plokščių naudojamų verslo klasės komerciniuose pastatuose, gyvenamuosiuose pastatuose, švietimo ir ugdymo įstaigose, medicinos centruose, kino teatruose, viešbučiuose, ligoninėse ir pan.

Gipso kartono plokščių populiarumą ir platų naudojimą lemia unikalus derinys: prieinama kaina, montavimo paprastumas ir puikios eksploatacinės savybės. Svarbūs privalumai yra ir nedidelis konstrukcijos svoris, galimybė pasirinkti reikiamo dydžio ir savybių plokštes, patvarumas, garso izoliacija bei patogus ir paprastas komunikacijų įrengimas gipso kartono sistemose.

Akustinės plokštės naudojamos pakabinamoms luboms, sienų apkaloms ir pertvaroms montuoti, siekiant pagerinti patalpos akustines savybes ar dekoratyvinę apdailą. Paviršiai dengti akustinėmis plokštėmis leidžia patalpoje atsikratyti aido efekto ir pagerina garso suvokimą.

Daugiau informacijos apie plokštes rasite čia