Knauf Knauf
Atgal

Knauf AQUAPANEL® Indoor cementinė plokštė – šlapioms ir drėgnoms patalpoms įrengti

Knauf AQUAPANEL® Indoor cementinė plokštė – šlapioms ir drėgnoms patalpoms įrengti
  • Knauf AQUAPANEL® Indoor cementinė plokštė
  • Knauf AQUAPANEL® Indoor cementinė plokštė

Įsigijus būstą ar atliekant jo remontą, labai svarbu tinkamai pasirinkti techninius ir estetinius interjero sprendimus. Juk apdailos pasirinkimai gerokai ištuština kišenes, tačiau ne visada atneša ilgametį savininkų pasitenkinimą. Tad norint sutaupyti ir pasiekti ilgalaikių, žmogui draugiškų rezultatų, būtina išmanyti, kokie sprendimai geriausi esant atitinkamoms aplinkos sąlygoms.

Ką daryti, jei patalpose daug drėgmės ir įprastos priemonės netinka? Kas gali būti blogiau už nuo drėgmės atsiklijavusias, nuo sienos krentančias plyteles, atšokusius dažus, sienose atsiradusius trūkius ar deformuotas plokštes? Situacija aiški – viską tektų perdaryti, vėl išleidžiant krūvą pinigų. Kad taip nenutiktų, siūlome sprendimą šlapioms ir drėgnoms patalpoms

įrengti – Knauf Aquapanel.

Šis 100 % vandeniui atsparus sprendimas yra puikus pasirinkimas ten, kur drėgmės veikiamoms luboms ir sienoms yra keliami ypatingi reikalavimai. Jis tinkamas ne tik gyvenamosios paskirties patalpose, bet ir komercinėse erdvėse, pavyzdžiui, sporto salėse, sveikatingumo centruose, viešbučiuose, maitinimo įstaigose.

Knauf Aquapanel sprendimą sudaro antikorozinis karkasas (profiliai) ir Knauf Aquapanel cementinės plokštės, kurios net ir veikiamos drėgmės nesideformuoja. Knauf Aquapanel plokštės yra kietos, atsparios smūgiams, todėl pasirinkus jas, pagrindas tampa stabilesnis – ant jo galima atlikti kokybišką apdailą, tarkime, klijuoti plyteles, stiklą ar dažyti. Jų taip pat neveikia pelėsis, jos yra atsparios ugniai, pagamintos iš neorganinių medžiagų.

Nepaisant to, kad Knauf Aquapanel plokštės yra cementinės, jas itin lengva lenkti bei formuoti, ypač kai reikia įrengti lubas. Jos gali būti lenkiamos ≥ 1 m lenkimo spinduliu. Jų išmatavimai – 12,5 × 900 × 2400 mm.

Knauf Aquapanel plokštės siūlo ir aibę kitų privalumų – dėl mažo plokščių svorio, atliekant darbus virš galvos, nėra didelio pavojaus susižeisti. Be to, skirtingos kokybės paviršių įrengimas (Q1-Q4) – nuo tokių, kuriems nekeliami itin dideli estetikos reikalavimai iki glotnių ir blizgių – tampa itin paprastas.

Cementinio pagrindo statybinės plokštės – naujausia tendencija statybų rinkoje.

Geriausi savo srities specialistai ne vienerius metus tyrinėjo ir kūrė medžiagą, tinkamą ne tik vidaus, bet ir išorės apdailai. Rezultatas, neturintis analogų rinkoje – „Knauf“ AQUAPANEL Indoor cementinė plokštė yra absoliučiai atspari aplinkos poveikiui – net ir esant ilgalaikiam sąlyčiui su vandeniu, nekeičia savo matmenų. Šią plokštę galima naudoti pertvaroms įrengti, taip pat kaip lubų ar apdailos pagrindą baiseinų patalpose ar kaip paviršių, tinkamą plytelėms klijuoti.

Tinka ir tokioms patalpoms, kur naudojamas koroziją sukeliantis chloras ir laikosi didelė drėgmė.

Atsparumas temperatūros poveikiui, todėl idealiai tinka sveikatingumo centrams ir pirtims.

Didelis atsparumas smūgiams ir gera garso izoliacija.

Standžios ir tvirtos sienos – puikus sprendimas sporto salėms ir mokykloms. Veikiamos drėgmės ar cheminio poveikio plokštės nesideformuoja, dėl to pagrindas lieka stabilus, netrūkinėja.

Jei norite pasikonsultuoti ar parinkti medžiagas savo namui, skambinkite į „Knauf“ informacijos centrą tel. +370 5 213 2222 arba rašykite [email protected] .

„Knauf“ straipsnis publikuotas žurnale interjeras.lt 2016 rugpjūčio mėn. Pilną žurnalo straipsnį galite rasti čia .