Knauf Knauf
Atgal

Jau šį penktadienį – kviečiame į „Knauf“ architektų darbų konkurso apdovanojimų ceremoniją

Jau šį penktadienį – kviečiame į „Knauf“ architektų darbų konkurso apdovanojimų ceremoniją

Šį penktadienį, 2016 m. balandžio 8 d., 19:00 val., kviečiame į „Knauf“ architektų darbų konkurso apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks Energetikos ir technikos muziejuje, Rinktinės g. 2, Vilniuje. Ceremonijos metu galėsite apžiūrėti daugiau nei 60-ties darbų parodą, pasimėgauti įspūdinga šou programa bei pasveikinti konkurso nugalėtojus.

Tradicija tapusio „Knauf“ architektų darbų konkurso „Sausoji statyba architektūroje“ metu jau šešioliktą kartą bus apdovanoti geriausi Baltijos šalyse įvykdyti architektų projektai, kuriems buvo naudojamos sausosios statybos sistemos.

„Per pastaruosius penkiolika metų konkursui buvo pateikta ir jame dalyvavo daugiau kaip 500 skirtingų architektų darbų, kuriuose kasmet vis labiau ryškėjo kompozicinė darna bei laiko išbandytų erdvių proporcijų naudojimas. Džiaugiamės, kad šis konkursas ne tik padėjo sukurti įspūdingą geriausių sausosios statybos darbų archyvą, bet ir pakeitė daugelio architektų bei statybininkų požiūrį į sausąsias sistemas“, – „Knauf“ projektų koordinatorė Vilda Bojarūnė.

Pirmą kartą konkursas „Sausoji statyba architektūroje“ buvo surengtas 1998–aisiais, tuomet buvo norima atskleisti vis platėjančias sausosios statybos galimybes, parodyti „Knauf“ produktų panaudojimo būdus architektūroje. Šiandien šis „Knauf“ konkursas – tai graži tradicija, skatinanti architektus vis labiau stengtis ir ieškoti naujų sausosios statybos panaudojimo formų.

Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas 1000 eurų premija, antrosios vietos laimėtojas – 600 eurų, trečiosios – 300 eurų.