Knauf Knauf
Atgal

Geriausia naujiena yra ta, kad nesigirdi jokių naujienų!

Geriausia naujiena yra ta, kad nesigirdi jokių naujienų

Po beveik metų saviizoliacijoje mūsų namai tapo darboviete, darželiu, mokykla, universiteto auditorija, valgykla, kirpykla, sporto klubu... Namai, kurie anksčiau būdavo skirti poilsiui, dabar atlieka viską aprėpiančio universumo funkciją. Ką daryti, kai visos kaimyninės „visatos“, turinčios sutilpti viename daugiabutyje, kelia per daug šurmulio? Kaip ištverti vaizdo konferenciją, kai gretimame kambaryje namiškiai barškena puodais, o kaimynai kiek per garsiai aptarinėja šeimynines naujienas? Ar įmanoma džiaugtis tyla kelių asmenų namų ūkyje, kai darbo, mokslų ir poilsio tvarkaraščiai nesutampa?

Dirbantys iš namų griežia dantimis vos pagalvoję apie dar vieną savaitę tarp keturių sienų. Tačiau ši situacija turi ir gerąją pusę – tai tinkamas laikas investuoti šiek tiek pastangų į savo būsto akustinio komforto gerinimą. Atkreipti dėmesį reikėtų į vieną dažniausių ir aktualiausių problemų: prastą garso izoliaciją. Su Knauf siūlomais sprendimais ir produktais užtikrinsite sau (ir savo kaimynams!) kokybišką ir ilgaamžį akustinį komfortą. Tinkamai apsisaugoję nuo triukšmo džiaugsites pagerėjusia miego ir poilsio kokybę, didesniu produktyvumu, tikėtina, jog sumažės irzlumo ir streso lygiai. Gera garso izoliacija – tai investicija į geresnę savijautą ir sveikatą, kuri išliks aktuali net pasauliui sugrįžus į normalumo vėžes. Šiandien, kai garso izoliacinių produktų pasiūla kaip niekad įvairi, galima rasti sprendimą bet kokio buto ar namo problemoms įveikti.

Jeigu norite visam laikui atsiriboti nuo erzinančių garsų, pastangų reikės įdėti kiek daugiau nei į paprastą kosmetinį remontą. Prieš kimbant į darbus verta nuodugniai išnagrinėti konkretų atvejį ir ieškoti jam priimtiniausių sprendimų. Mūsų ekspertai pasirūpino, jog visa būtina informacija apie medžiagas, sistemas ir technologijas būtų skaidri ir patogiai prieinama šiame puslapyje , o specialistai, pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus, budi kitoje laido pusėje Knauf Infocentras

Nieko nelaukite ir imkitės darbų dabar, kad padėkotumėte sau ateityje. Knauf garso izoliaciniai sprendimai – jokių garsų, jokių naujienų iš kaimynų.