Knauf Knauf
Atgal

Formuoti lubas bus dar lengviau su AQUAPANEL® technologija: „Knauf“ išleido naują bukletą

Formuoti lubas bus dar lengviau su AQUAPANEL® technologija: „Knauf“ išleido naują bukletą

Pristatome ateities lubas, su „Knauf“ AQUAPANEL® technologija. Leiskite savo lubų vizijai tapti realybe – dar ekonomiškesne atsparesne atmosferos poveikiui ir kūrybiškesne nei kada nors anksčiau!

Leiskite Jums pristatyti naują bukletą, kuriame galėsite susipažinti su AQUAPANEL® lubų technologijos pranašumais ir gauti informacijos apie tokių lubų įrengimą.

Ši technologija leidžia lengviau ir paprasčiau sumontuoti sudėtingas lubų konstrukcijas. Pačios plokštės yra vos 8 mm. storio ir sveria 10,5 kg/m2. Tad ilgą laiką dirbti iškėlus rankas yra lengviau. Lubų plokštės pagamintos ir portlandcemenčio, aukštos kokybės jo priedų ir iš abiejų pusių armuoto stiklo pluošto tinklelio. Dėl to plokštė tampa ne tik lengvesnė, bet ir lankstesnė. Plokštę galima lenkti ≥ 1 m lenkimo spinduliu. Plokštė suteikia 100 proc. apsaugą nuo vandens, drėgmės ar pelėsio. Todėl puikiai tinkama lauko ir vidaus apdailai.

Buklete rasite detalų sistemos, jos komponentų ir techninių savybių pristatymą bei montavimo galimybių, patikimumo, apsaugos nuo korozijos nuostatų ir specialių konstrukcijų aprašymus.

Tikimės, kad nuo šiol montuoti lubas bus lengviau, o savo darbo rezultatais galėsite didžiuotis kaip niekad anksčiau!

Atsisiųsti naują bukletą galite čia

Su kitais „Knauf“ bukletais galit susipažinti šioje skiltyje .