Knauf Knauf

Viešbutis Lietuva***

Weiter

Viešbutis Lietuva***

Viešbutis „Lietuva“ – modernus trijų žvaigždučių viešbutis Druskininkuose. Aštuonių aukštų pastate įrengti 179 vienviečiai, dviviečiai bei miniliukso klasės numeriai, specialiai šeimoms pritaikyti patogūs dviviečiai kambariai, kurie gali būti tarpusavyje sujungti. Sveikatingumo ir poilsio kompleksui „Grand SPA Lietuva“ priklausančiame viešbutyje svečių laukia ne tik modernūs ir jaukiai įrengti kambariai, bet ir bevielis internetas, nemokama automobilių saugojimo aikštelė, restoranai.

test

Pastato paskirtis

Viešbutyje „Lietuva“ apsistoja sveikatinimo ir SPA procedūromis besimėgaujantys kurorto svečiai. Viešbučio gyventojai neišeidami į lauką gali patekti į tame pačiame „Grand SPA Lietuva“ komplekse esančias gydyklas ir vandens pramogų parką, svečių patogumui maitinimo paslaugos teikiamos pirmame aukšte esančioje valgykloje, o jaukius vakarus su vyno taure mėgstantys leisti poilsiautojai renkasi viršutiniame aukšte įrengtą restoraną.

Statybos užduotis

Dabar Druskininkuose stovintis viešbutis „Lietuva“ iškilo 2010 m. rekonstravus anksčiau stovėjusį pastatą. Pagrindinė statytojams tekusi užduotis – atnaujinti ankstesnį pastatą ir pratęsti jo gyvavimą paverčiant moderniu ir šiuolaikišku viešbučiu.

Sprendimas

Sveikatingumo ir poilsio kompleksui „Grand SPA Lietuva“ priklausančio viešbučio statybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Vidinių erdvių formavimui naudotos gipskartonio plokštės KNAUF White, Green ir Red.

Informacija paruošta 2015 m. balandžio mėn.

Papildoma informacija

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ po vienu stogu jungia viešbučius „Lietuva“ ir „Druskininkai“, gydyklas, vandens pramogų parką, konferencijų centrą, restoranus. 30 tūkst. kv. m. teritorijoje pramogų ras visi šeimos nariai – gydyklose siūlomos suaugusiems ir vaikams skirtos procedūros, vandens pramogų parke suprojektuoti atskiri vaikams skirti baseinėliai, nusileidimo takeliai, pasigražinti norinčios moterys gali apsilankyti SPA centre ir grožio salone. Vienu metu „Grand SPA Lietuva“ gali aptarnauti iki 450 klientų.

Adresas: V. Kudirkos g. 45, Druskininkai

Statybų metai: 2010 m.

Informacija apie naudotus produktus

Šviesiai pilkos spalvos gipskartonio plokštė White skirta vidaus patalpų ir pertvarų formavimui. Nedegi ir didelėmis dizaino galimybėmis pasižyminti plokštė yra lengvai montuojama. Plokštės storis – 12,5 mm, tipas – A.

Drėgnoms patalpoms skirta gipskartonio plokštė Green montuojama ant metalinių profilių arba medinio karkaso, gali būti klijuojama. Drėgmei, pelėsiui ir grybeliui atspari plokštė turi impregnuoto gipso branduolį, paviršius - žalios spalvos kartono. Plokštės tipas – H2.

Red – atspari ugniai gipskartonio plokštė. Mechaniniam atsparumui ir atsparumui ugniai padidinti, šios plokštės branduolyje yra stiklo pluošto, ją dengia raudonos spalvos kartono paviršius. Plokštės storį galima rinktis nuo 12,5 iki 15 mm., sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Plokštės tipas – DF.

DAUGIAU INFORMACIJOS