Knauf Knauf

Viešbutis “ibis” Vilniaus centre

Weiter

Ibis 1
  • Ibis 3
  • Ibis 4
  • Ibis 6
  • Ibis 7
  • Ibis 9

Apie objektą

Modernus trijų žvaigždučių viešbutis „ibis“ Vilniaus centre, duris atvėrė 2018 m. vasarą. „AccorHotels“ tinklui priklausantis viešbutis yra pirmasis viešbutis Baltijos šalyse, suprojektuotas ir pastatytas pagal tvarių pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method). „ibis Vilnius centre“ viešbutis skirtas tiek atostogaujantiems turistams, kurie svarbiausius Vilniaus miesto lankytinus objektus pėsčiomis pasieks per keletą minučių, tiek ir svečiams, keliaujantiems verslo reikalais – jų patogumui ir verslo susitikimams įrengta ne viena konferencijų salė.

Pastato funkcija

Ekonominės klasės viešbutis svečiams siūlo 164 moderniai įrengtus kambarius, erdvias konferencijų sales, barą ir restoraną. Išskirtinės šio viešbučio savybės – kambariai buvo kuriami laikantis šiuolaikinio Sweet Room standarto, specialiai „ibis“ tinklui sukurtos Sweet bed by ibis lovos.

Statybos užduotis

Viešbutis “ibis” Vilniaus centre iškilo apleistoje teritorijoje Rinktinės ir Šeimyniškių gatvių sankirtoje. Statybų vykdytojui buvo iškeltos kelios užduotys. Pradžioje įmonė „Merko statyba“ turėjo suprojektuoti pastatą pagal „AccorHotels“ viešbučių reikalavimus ir gauti reikalingus leidimus, taip pat užtikrinti, jog pastatas atitiks tarptautiniams viešbučių ženklams keliamus standartus.

Sprendimas

Siekiant atitikti BREEAM sertifikato standartus, statybos metu daug dėmesio skirta saugiai ir sveikai darbo aplinkai, organizuoti specialūs personalo mokymai apie saugos darbų procedūras bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimo procesus. Viešbučio statybai naudotos KNAUF ir kitos statybinės medžiagos buvo atsirenkamos atsižvelgiant į jų šiuolaikiškumą ir ilgaamžiškumą, buvo svarbus lėto nusidėvėjimo rodiklis bei pritaikytos dideliems žmonių srautams.

Papildoma informacija

Išskirtiniu patogumu ir patrauklia kaina garsėjantys „ibis“ ženklo viešbučiai daug dėmesio skiria svečių aptarnavimo kokybei ir geram poilsiui. Vilniuje pastatytame viešbutyje įrengta kokybiška oro kondicionavimo sistema, nuo miesto triukšmo kambarius apsaugo garso izoliacija bei šviesą blokuojančios užuolaidos. Prie svečių poreikių pritaikytos ir paslaugos – pusryčiai viešbutyje tiekiami net 8 val., nuo 4:00 iki 12:00, svečių automobiliams skirta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė(16 vt.) su galimybe įkrauti elektra varomą automobilį, iki 12 metų vaikai kambariuose su tėvais apgyvendinami nemokamai.

„Accor Hotels“ grupei priklausantį viešbutį statė statybų bendrovė „Merko statyba“, pastačiusi viešbučius „Novotel Vilnius Centre“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“ priestatą, taip pat atnaujinanti viešbutį „Neringa“.

Adresas: Rinktinės g. 18, Vilnius

Statybų trukmė: 2016 m. balandis – 2018 m. vasaris.

Informacija parengta: 2018 m. gruodžio mėn.

Informacija apie naudotus produktus

Blue – ypač dideliu atsparumu pasižyminčios vidaus darbams skirtos gipso kartono plokštės. Šios plokštės buvo pasirinktos dėl padidintos jų masės – tai leidžia nedidinant pertvarų pločio turėti geresnę garso izoliaciją. Tvirtesnė už standartinę ir drėgmei atspari plokštė pritaikoma visų tipų patalpoms. Plokštė puikiai tinka priešgaisrinėms gipskartonio sistemos įrengti. Tai lengvai ir paprastai montuojama medžiaga, puikiai tinkanti vidaus apdailai, lenkiant galima išgauti įvairias formas. Be to, tai ekologiškas sprendimas, nes plokštės pagamintos nenaudojant kenksmingų medžiagų.

Green – impregnuota vidaus patalpoms skirta gipskartonio plokštė. Tai stabilumu ir mechaniniu atsparumu pasižymintis gaminys, sukurtas nenaudojant kenksmingų medžiagų. Plokštė lengvai transportuojama ir apdorojama. Ją sudaro impregnuotas gipso branduolys su mažesniu vandens įgeriamumu ≤10 % ir žalios spalvos kartono paviršius. Ši plokštė tinka pertvaroms ir luboms montuoti ant karkaso, taip pat mansardoms, kabamosioms luboms įrengti bei yra pritaikyta šachtinių sienų konstrukcijoms. Ji gali būti klijuojama ant betono, mūro sienos naudojant klijus Šios plokštės savybės užtikrina efektyvų jos panaudojimą drėgnuose patalpose. Plokštės tipas – H2.

White – vidaus darbams skirta gipskartonio plokštė. Tai paprastai ir lengvai montuojamas produktas. Standartinė gipskartonio plokštė su plačiausiomis panaudojimo galimybėmis yra skirta sienų ir lubų apdailai. Plokštę sudaro gipso branduolys su kartono paviršiumi. Plokštę galima lenkti, tai suteikia dideles dizaino galimybes. Mechaniškai atspari, lengvai transportuojama ir apdorojama plokštė pagaminta be kenksmingų medžiagų. Plokštė tinka pertvaroms ir luboms ant karkaso, mansardoms, kabamosioms luboms įrengti, ji pritaikyta ir šachtinių sienų konstrukcijoms. Taip pat gali būti klijuojama ant betono, mūro sienos, naudojant klijus Plokštės tipas – A.

Red – priešgaisrinė vidaus darbams skirta gipskartonio plokštė. Ją sudaro gipso branduolys su stiklo pluoštu, padidinantis plokštės mechaninį atsparumą ir atsparumą ugniai. Ši plokštė skirta vidaus patalpoms. Ji tinka sienoms, pertvaroms ir luboms, mansardoms, taip pat pritaikyta šachtinių sienų konstrukcijoms. Ji gali būti klijuojama ant betono, naudojant klijus Tai stabili ir mechaniškai atspari plokštė, ji pagaminta nenaudojant kenksmingų medžiagų. Statybinės fizinės medžiagos savybės užtikrina efektyvų plokštės naudojimą priešgaisrinėse konstrukcijose. Plokštės tipas – DF.

Uniflott – ypač tvirtas gipsinis siūlių glaistas pasižymintis aukščiausia kokybe. Vidaus darbams ir darbui rankomis pritaikytas produktas yra lengvai glaistomas, džiūdamas mažai suslūgsta, lengvai nusivalo nuo įrankių. Šis glaistas skirtas glaistyti gipsinių plokščių bei perforuotų akustinių gipso plokščių siūles, taip pat gali būti naudojamas Brio ar Brown plokščių siūlėms glaistyti.

Trennwandkitt – naujos kartos sandarinamoji mastika, naudojama sausojoje statyboje. Ši priemonė yra pastos formos, be pridėtinių plastifikatorių. Priemonė yra atspari šalčiui ir gali būti dažomą. Dirbti su Trennwandkitt yra itin lengva, nes jos konsistencija jau paruošta darbui, pasižymi geru sukibimu su pagrindu. Sausosios statybos sistemos elementų ir besiribojančių konstrukcijų jungtims sandarinti naudojama mastika ypač tinkama pastatams ir erdvėms, kuriuose keliami aukšti garso izoliacijos reikalavimai.

CW – profiliai gipskartonio konstrukcijoms montuoti. Šie profiliai dažniausiai naudojami pertvarinių konstrukcijų, sienų apkalų ir lubų sistemų montavimo darbams. Profilių nugarėlėje kas 50 cm yra „H“ raidės formos perforaciniai įspaudai, kuriuos statybos vietoje galima atverti ir per juos perkišti mažesnius vamzdžius, kabelius ir laidus. Dėl skirtingo šoninių dalių ilgio profilius galima jungti – sudėti vieną į kitą. Skardos storis – 0,6 mm.

UW – profiliai, naudojamas montuojant lubų ir sienų karkasus. Šie profiliai tvirtinami kaip perimetriniai profiliai prie esamų konstrukcinių elementų (sienų, grindų ir lubų) arba naudojami kaip CW , MW ir profilių jungiamasis elementas. Dėl perforuotos nugarėlės juos paprasčiau tvirtinti mūrvinėmis, nes nereikia papildomai matuoti atstumo. Skardos storis – 0,6 mm.

DAUGIAU INFORMACIJOS