Knauf Knauf

Sporto salės Gelderne

Weiter

Gražios ir greitai sumontuotos perforuotosios lubos! Vokietijos mieste Gelderne, trijose sporto salėse vidaus apdailos darbų įmonė įrengė smūgiams atsparias, gamykloje nudažytas akustines lubas tam, kad būtų pagerinta patalpos garso sugertis. Naudojant akustinę sistemą Cleaneo Complete, galima efektyviai pagerinti sporto salės akustiką per trumpiausią laiką – pavyzdžiui per mokinių atostogas.

Nuotraukos: Mathias Lehmannas

Statybos užduotis: Akustinį sporto salių atnaujinimą reikėjo atlikti per labai trumpą laiką. Kiekvienas objektas turėjo savo specialius reikalavimus, tačiau visada buvo labai efektyviai pertvarkoma. Savaime suprantama, akustinės lubos turėjo būti atsparios smūgiams ir atitikti gaisrinės saugos reikalavimus, be to, jos turėjo būti šviesios ir šiuolaikiškos. Dviejų salių lubose reikėjo integruoti šviestuvus, o vienoje sumontuoti lubinę spindulinio šildymo sistemą. Tarp jų reikėjo įrengti paviršius taip, kad būtų galima sumontuoti sporto įrangą, pvz., gimnastikos žiedus.

Sprendimas Kaip ir visas Cleaneo Akustik lubų sistemas, taip pat ir sistemą Complete, montuoti yra paprasta ir nesudėtinga. Plokščių montavimui sporto salėse apdailos darbus atliekantys meistrai iš įmonės „Bauunternehmung Brinkmann“ sumontavo profilių konstrukciją iš CD plieninių profilių. Prie lubų ar laikančiųjų sijų ir sienų profiliai tvirtinami standžiomis pakabomis. Akustinės plokštės buvo pritvirtintos naudojant varžtus baltomis galvutėmis, kurių iš tolo nesimato.

Užsakovas: Gelderno miestas

Rangovas:„Bauunternehmung Brinkmann GmbH“, Oberhauzenas

Statybų metai: 2019 m.

Statybos užduotis: lubų dizainas, akustika

Produktai: Cleaneo Akustik Complete

Sporto salėse buvo sumontuotos Cleaneo Complete akustinės lubos, kurios yra atsparios smūgiams ir atitinka gaisrinės saugos reikalavimus (A2 statybinių medžiagų klasė). Sistema Complete ypatinga tuo, kad perforuotos plokštės iš anksto padengtos baltai, t. y. jų nereikia nei dažyti, nei glaistyti. Taigi nereikia atlikti dviejų darbo etapų, lubos yra tolygiai padengtos ir sudaro darnų vaizdą.

Dėl perforuotų plokščių nusklembtųjų briaunų galima lengviau montuoti sudurtines plokštes neglaistant siūlių ir gauti tolygią perforaciją. Kadangi visose keturiose pusėse plokščių kraštai yra neperforuoti, juose buvo galima suformuoti frizą. Įmontuojamus elementus, pvz., šviestuvus, lubinę spindulinio šildymo sistemą. Gipso kartono plokštes sporto įrangai bei gipsines lenkiamas plokštes skirtingo aukščio frizui suformuoti buvo galima tiesiog pritvirtinti prie apatinės konstrukcijos ir sumontuoti tarp Cleaneo plokščių.

DAUGIAU INFORMACIJOS