Knauf Knauf

Saulės sonata

Weiter

„Saulės sonata“

Vilų kompleksas „Saulės sonata“ - išskirtinis architektūrinis ansamblis Druskininkų kurorte. Šiuolaikiškas, modernus ir pritaikytas reikliam žmogui. Projekto išskirtinumas – septynias skirtingas ir savyje derančias vilas kaip sonatas ar natas kūrė net septyni skirtingi architektai. Duris būsimiems gyventojams vilų kompleksas atvėrė 2014 metais.

test

Pastato funkcija

Pagrindinė komplekso funkcija – sukurti prabanga ir aukštos klasės savybėmis pasižyminčius apartamentus, skirtus išskirtinius poreikius turintiems žmonėms. Kuriant projektą buvo siekiama miesto žmogų įkurti parko oazėje, natūraliai integruoti apartamentus ir suteikti gyventojams teigiamų emocijų, modernumo ir gamtos gurkšnio vienu metu.

Statybos užduotis

Pagrindinė statybų užduotis – harmoningas darbas. Ši esminė sąlyga buvo iškelta visų septynių vilų projektuotojams. Kompleksas turėjo suskambėti kaip maloni melodija iš viena kitą papildančių natų. Visos vilos įkurdintas šalia parke esančios gotikinės Druskininkų bažnyčios, todėl projektą rengę architektai kūrė modernumo, istorijos ir gamtos sinergiją.

Sprendimas

Kvartalo koncepcijos įgyvendinimui pasirinkti geriausi architektai ir originaliausios idėjos. Darbai privalėjo būti vykdomi naudojant aukščiausios kokybės statybines medžiagas. Kad tai būtų užtikrinta, visus darbus stebėjo specialistai, prižiūrėję darbų saugą ir profesionalumą.

Informacija paruošta 2015 m. vasario 4 d.

Statybininko Vytauto Sakalausko komentaras

„Dirbant su šiuo projektu pagrindiniai mums patikėti darbai buvo pertvaros ir lubos. Tokio tipo darbai nebuvo naujiena, todėl juos atlikdami pasitelkėme patirtį ir profesionalumą. Kadangi buvo įrengiami prabangūs aukštos klasės butai, kokybės kriterijai buvo aukšti, naudotos brangios ir ilgaamžiškumu pasižyminčios medžiagos“, - teigia Vytautas Sakalauskas.

Anot jo, jog Knauf medžiagos pasirinktos todėl, kad tai patikimas gamintojas, taip pat šios įmonės gaminių pageidavo ir projekto užsakovas. Darbas vyko sklandžiai ir didelių nesklandumų nekilo, o esant neaiškumams, į pagalbą buvo pasitelkiama Knauf konsultacinė sistema.

„Internete pateikiamos visos sistemos, kurias lengva suprasti, išanalizuoti ir patogu pritaikyti atliekant darbus. Iššūkiu komandai tapo kai kuriose vietose suprojektuotos lenktos sienos – tokios sistemos nėra dažnas reiškinys mūsų darbe. Tačiau profesionali komanda pasitelkė kruopštumą, darbus atliko nuosekliai ir viskas buvo padaryta tinkamai“, - pastebi Vytautas Sakalauskas.

Papildoma informacija

„Saulės sonatos“ komplekse suprojektuotos apgyvendinimui parengtos vilos, kai kurių vilų pirmuose aukštuose suprojektuotos komercinės patalpos. Moderniai ir profesionaliai įrengtos patalpos skirtos verslui, galinčiam dar labiau pakelti gyvenamosios kvartalo dalies vertę.

Adresas: V.Kudirkos g. 10, Druskininkai

Statybų metai: 2012-2014 m.

Informacija apie naudotus produktus

Kokybiškai atlikti darbus padėjo Knauf statybinės medžiagos. D112 sistema su dvejose plokštumose išdėstytu lubų karkasu buvo naudojama lubų projektavimui. Ši sistema išsiskiria patvarumu ir lengvu montavimu, todėl yra ypač mėgstama patyrusių ir geriausio rezultato siekiančių statybininkų. Norint sukurti funkcionalią ir vientisą apdailą patalpoje, sistema D112 yra geriausias pasirinkimas.

Gipskartonio plokštė White naudojama vidaus apdailos darbams. Išskirtinės plokštės itin populiarios dėl savo savybių: jos atsparios drėgmei, jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, lengvai montuojamos, palenkiamos ir formuojamos.

DAUGIAU INFORMACIJOS