Knauf Knauf

Projektas „Upper East“ Vokietijoje

Weiter

Lanksčios statybinės medžiagos individualiems poreikiams. Vokietijoje įgyvendintas gyvenamojo būsto projektas „Upper East“ suteikia beveik neribotas galimybes rinktis modernaus ir šiuolaikinio gyvenimo spendimus. Tai 145 skirtingi statiniai – nuo atskirų vilų iki miesto namų ar loftų, į kuriuos patenkama automobilių keltuvais, tad šis rajonas labai patrauklus bet kokio amžiaus gyventojams.

Statybos užduotis ir sprendimas: Tam, kad turėtų kuo daugiau galimybių įgyvendinti klientų norus šiame pažangiame gyvenamajame komplekse, architektų biuras „archis Architekten + Ingenieure“ pasirinko AQUAPANEL® Cement Board Indoor plokštes. Dėl dviejų pažangių sprendimų, tiksliau, ekonomiškos vėdinimo sistemos su šilumos mainų technologija ir modernių automobilių liftų, „Upper East“ pelnė Federalinės šeimos reikalų ministerijos pripažinimą kaip projektas, kuriame panaudotos pagalbinės sąmoningo gyvenimo technologijos.

Architektai: „archis Architekten + Ingenieure“

Statybų trukmė: 2010–2012 m.

Pastato funkcija: gyvenamasis namas

Produktai: AQUAPANEL® Cement Board Indoor

Statybos užduotis: 4500 m² vidinių sienų drėgnose patalpose

Kai kurie klientai nusprendė įsirengti vonią su integruota sauna, tad jų sienoms panaudotos AQUAPANEL® Cement Board Indoor plokštės, galinčios atlaikyti aukščiausius temperatūrų skirtumus, bet išsaugančios sveiką ir malonų patalpų mikroklimatą. Jų pranašumas tas, kad galima greitai ir lanksčiai atlikti įvairius pakeitimus pagal būsimų gyventojų norus net vėlesniais statybų etapais. Su šiomis lengvomis apdailos plokštėmis ypač lengva dirbti, jos atsparios vandeniui ir pelėsiams bei grybeliui. Todėl jos sumontuotos kaip plytelių pagrindas visose vonios ir dušo erdvėse.

DAUGIAU INFORMACIJOS