Knauf Knauf

Biurų kompleksas „Petrom City“ Bukarešte

Weiter

Ypatinga architektūra, kupina energijos. Bukarešto „Petrom City“ – ne šiaip pastatas, tai didžiausios Rumunijos naftos kompanijos būstinė ir daugiau kaip 2500 žmonių „darbo miestas“.

Statybos užduotis. Neįprastos pastato konstrukcijos, kurias suprojektavo „AJF Architekten“, įkūnija tris įmonės savybes: komunikaciją, skaidrumą ir aplinkosauginį suderinamumą, išorėje išreiškiamus įspūdingu stikliniu fasadu ir pažangiais energijos naudojimo sprendimais bei protingai suskirstyta erdve.

Sprendimas. Lubos buvo sumontuotos greitai, taip sutaupant daug brangaus laiko, o įspūdingo pastato projektas sėkmingai įgyvendintas.

Architektai: „AJF Architekten“, Diuseldorfas, Vokietija.

Statybų trukmė: 2008–2010 m.

Pastato funkcija: biurų pastatas.

Sistema: Knauf Ceiling Solutions su AQUAPANEL®.

Statybos užduotis: 1400 m² lauko balkonų.

Sofito konstrukcijai architektai pasitelkė sistemą Knauf Ceiling Solutions su technologija AQUAPANEL® Technology Inside. Ši sistema išsiskiria dideliu atsparumu oro sąlygų poveikiui ir suteikia daug galimybių laisvai įgyvendinti dizaino sprendimus.

Kadangi yra neorganinė, medžiaga yra visiškai atspari vandeniui, o jos savybės nesikeičia net veikiant atšiaurioms oro sąlygoms. Tuo pat metu cementinės plokštės išlieka labai tvirtos ir stabilios, darbas su jomis paprastas ir greitas.

DAUGIAU INFORMACIJOS