Knauf Knauf

Lubų montavimas

Viskas apie KNAUF lubų sistemas

Lubų montavimas: viskas ką turite žinoti

Visų pastatų – gyvenamųjų, komercinių ir visuomeninių – lubų konstrukcijos turi tenkinti ir estetinius, ir funkcinius poreikius. „Knauf“ lubų sistemos savo įvairove ir kokybiniais parametrais išpildo keliamus reikalavimus ir aprėpia didelį pasirinkimo spektrą – nuo akustinių, dekoratyvių iki priešgaisrinių lubų sistemų. Savybės: sprendimai visiems pastatams, atitinka estetinius ir funkcinius poreikius, užtikrina komfortišką atmosferą, ugniaatsparumo lygis pagal poreikius.

Weiter

GIPSO KARTONO PLOKŠČIŲ LUBŲ MONTAVIMAS

Siekdami padėti pasiekti kokybišką lubų montavimo darbų atlikimą, siūlome lubų montavimo patarimus, kurie pravers tiek mėgėjui, tiek profesionalui.

Skaityti visą straipsnį .

BEPAKABĖS LUBOS (D13.lt)

Knauf bepakabės lubos (D13.lt) yra cinkuoto plieno profilių CW ir UW konstrukcija su iš abiejų pusių pritvirtintomis įvairių tipų gipso kartono plokštėmis. Konstrukcija yra visiškai atsieta nuo perdangos, tvirtinama tik į sienas. Apkalai naudojant priešgaisrines arba akustines gipso kartono plokštes, bepakabių lubų sistema atitiks atsparumo ugniai ir/arba akustinius reikalavimus. Atsižvelgiant į pasirinktus sistemos karkaso parametrus ir apkalą, maksimalus lubų konstrukcijos ilgis gali siekti iki 5 m.

Paskirtis:

• Patalpos, kurių perdangos yra netinkamos konstrukciją laikančioms pakaboms tvirtinti.

• Patalpos, kuriose palubėse sumontuota inžinerinė įranga, pvz., dėl vėdinimo sistemos neįmanoma įrengti įprastą pakabinamą lubų konstrukciją.

• Atvejai, kai reikalinga aukščiausio lygio garso izoliacija.

DEKORATYVIOS LUBOS (D19.lt)

Dekoratyvios lubos D19.lt – gamykloje paruošti gipso kartono plokščių sprendimai (dekoratyvios lubos, lenktos lubos, kupolai, kt.), padedantys mažinti montavimo laiko sąnaudas, o paviršius nesudėtingai paruošti dažymui. Tai itin svarbu sparčios statybos atvejais. Knauf dekoratyvios lubos naudojamos įvairiuose tipiniuose ir individualiuose interjeruose, jos yra nepriekaištingai paruoštos ir ekonomiškos.

GIPSO KARTONO PLOKŠČIŲ LUBOS (D11.lt)

Knauf gipso kartono plokščių lubas sudaro po masyviomis medinių sijų ar trapecinės skardos perdangomis vielinėmis arba standžiomis pakabomis tvirtinamas karkasas ir prie karkaso tvirtinama gipso plokščių apkala. Konstrukcija yra itin universali, todėl gali būti naudojama įvairiausiems projektams, pavyzdžiui kai reikia pagerinti perdangos atsparumą ugniai, garso izoliacijos rodiklius, šilumos izoliaciją, norint sumažinti patalpos aukštį ar vien tik kaip apdailos elementas. Konstrukcija taip pat tinka inžinerinėms sistemoms bei instaliacijoms uždengti.

AKUSTINIŲ GIPSO KARTONO PLOKŠČIŲ CLEANEO® AKUSTIK LUBOS (D12.lt)

Cleaneo® Akustik lubų sistemą sudaro pakabinamas arba tiesiogiai prie perdangos tvirtinamas karkasas ir prie jo tvirtinama akustinių gipso kartono plokščių Cleaneo® Akustik apkala. Daugybė plokščių perforacijų variantų– apvalios, kvadratinės, pailgos ir t. t. – leidžia pasirinkti tinkamą, geriausiai akustinius reikalavimus atitinkančią plokštę bei suteikia galimybę sukurti įvairų lubų dizainą. Cleaneo® Akustik lubų sistemos naudojamos patalpose, kurioms keliami ypatingi akustikos reikalavimai. Sistema gali atitikti gaisrinės saugos reikalavimus. Visos Cleaneo® Akustik plokštės turi oro valymo efektą ir gerina patalpų oro kokybę.

MANSARDOS LUBŲ SPRENDIMAI

Mansardos lubų sistemos naudojamos įrengiant lubas po medinių stogo gegnių konstrukcijomis. Sprendimai su gipso kartono plokštėmis užtikrina mansardoje esančių patalpų gaisrinę saugą ir atitinka garso bei šilumos izoliacijos reikalavimus. Šių funkcinių poreikių patenkinimas užtikrinamas formuojant mansardos patalpas ir įrengiant jų apdailą. Konstrukcijoje įmanoma įrengti instaliacinį sluoksnį, kuriame montuojama, pvz., elektros instaliacija. Taip užtikrinamas sistemos vientisumas ir sandarumas.

KNAUF patarimai: gipskartonio lubų montavimas

Montuoti lubas su KNAUF - labai paprasta

Lubas sėkmingai galite pasikabinti naudodami KNAUF medžiagas. KNAUF specialistas demonstruoja, kaip tai padaryti.

STRAIPSNIAI

Armavimo juosta Kurt - kai reikia itin tvirto sukibimo

Kurt – tai iš specialaus popieriaus pagaminta ir stiklo plaušu armuota 50 mm pločio gipso kartono plokščių siūlių ir vidinių kampų armavimo juosta, skirta gipso kartono plokščių siūlių užglaistymui patalpų viduje. Skaityti visą straipsnį.