Knauf Knauf

Lubų montavimas

Viskas apie KNAUF lubų sistemas

Lubų montavimas: viskas apie „KNAUF“ lubų sistemas

Geros lubos turi atitikti ne tik saugos reikalavimus, bet ir tenkinti daugelį kitų techninių ir žmogiškų poreikių. „Knauf“ lubų sistemos savo įvairove ir kokybiniais parametrais išpildo keliamus reikalavimus. „Knauf“ lubų pasiūlymai aprėpia didelį pasirinkimo spektrą – nuo akustinių, dekoratyvių iki priešgaisrinių lubų sistemų.

Weiter

Armavimo juosta „Knauf” Kurt - kai reikia itin tvirto sukibimo

„Knauf” Kurt – tai iš specialaus popieriaus pagaminta ir stiklo plaušu armuota 50 mm pločio siūlių ir vidinių kampų armavimo juosta, skirta gipskartonio plokščių sujungimo siūlių užglaistymui patalpų viduje. Juostos paviršiaus padengimas stiklo plaušu užtikrina itin gerą juostos sukibimą su glaistu, tuo pačiu ji sutvirtina plokščių sujungimo vietas. Plačiau apie šią juostą pasakoja mūsų specialistai.

Skaityti visą straipsnį

Gipskartonio lubų montavimas

Lubos – tai tam tikras funkcijas atliekanti patalpų konstruktyvo dalis, kuri neturi kelti jokių rūpesčių per visą pastato eksploatavimo laikotarpį. Neretai gali atrodyti, jog gipskartonio lubų montavimas yra gana paprastas darbas. Tačiau norint nesumažinti įrengiamos patalpos aukščio, užtikrinti jos garso izoliaciją ir tinkamai įrengti lubų angas, šis procesas reikalauja ypatingo atidumo ir kruopštumo bei tinkamai pasirinktų plokščių rūšies. Siekdami padėti pasiekti kokybišką lubų montavimo darbų atlikimą, siūlome šiuos patarimus, kurie pravers tiek mėgėjui, tiek profesionalui.

Skaityti visą straipsnį

Vienos lubos – šimtai galimybių

KNAUF lubų sistemos gali užtikrinti reikiamus rezultatus, nes lubų sistemų įvairovė ir kokybiniai parametrai lenkia galimybes. Pritaikyti savo patalpoms galima nuo aukštu garso sugeriamumu išsiskiriančių akustinių "Cleaneo" iki "Danoline" lubų, nuo įvairių formų dekoratyvinių "D19" iki priešgaisrinių "Fireboard" lubų sistemų. Tai beribės galimybės, kurios padeda formuoti patalpas pagal tai, kas labiausiai tenkina Jus.

Knauf sistemų failai

D11 - Knauf plokščių lubos

D12 - Knauf Cleaneo akustinės lubos

D19 - Knauf dekoratyviosios lubos

D61 - Knauf mansardų sistemos

Bukletai

Lubų montavimo profiliai ir detalės

Cleaneo Akustik Linear montavimo instrukcija

Techniniai aprašymai

Cleaneo Caps techninis aprašymas

Cleaneo® Akustik techninis aprašymas

KNAUF patarimai: gipskartonio lubų montavimas

Montuoti lubas su KNAUF - labai paprasta

Lubas sėkmingai galite pasikabinti naudodami KNAUF medžiagas. KNAUF specialistas demonstruoja, kaip tai padaryti.