Knauf Knauf

Tinkavimas

„Knauf“ gipsiniai tinkai – patirtis ir išskirtinė kokybė

Jau 50 metų „Knauf“ gipsiniai tinkai – rinkos lyderiai, kuriems niekaip neprilygsta konkurentų gaminiai. „Knauf“ tinkas universalus – lengvai tepamas ant įvairių paviršių, greitai džiūsta. Todėl nesunkiai išgausite lygų paviršių, o išdžiūvęs jis neskilinės, netrupės ir suteiks interjerui jaukumo. Jums beliks mėgautis nepriekaištingais rezultatais.

Weiter

„Knauf“ gipsiniai tinkai jau 50 metų garsėja išskirtine kokybe

Ieškote idealiai visiems namų vidaus darbams tinkančio ekonomiško tinko? Rekomenduojame rinktis laiko patikrintą ir visame pasaulyje puikiai vertinamą „Knauf“ produkciją.

„Knauf“ specialistai, remdamasi patirtimi ir diegdami pažangiausius sprendimus, kuria aukščiausios kokybės ir šimtu procentų patikimus gaminius, kuriems neprilygsta konkurentų gaminiai. Išskirtinė kokybė jau 50 metų yra neatsiejama „Knauf“ gaminių dalis. Naudodami mūsų gipsinį tinką, jūs tiesiog mėgaujatės geriausiais rezultatais. Greitai išdžiuvusį paviršių galite dažyti ar klijuoti tapetais jau po 14 dienų – tad į naujus namus galite įsikelti greičiau.

„Knauf“ gipsiniai tinkai yra tiesiog nepalyginami su cementiniais. Juose yra orui ir drėgmei laidžių porų, reguliuojančių patalpų mikroklimatą. Tokiose patalpose malonu ir jauku. Tai turi ir didelę reikšmę jūsų poilsiui: nuo to, kokias statybines medžiagas naudojate, net priklauso, kaip išsimiegosite!

Kodėl verta rinktis „Knauf“ gipsinį tinką?

1. Tai viena seniausiai naudojamų statybinių medžiagų, gaminama vieno labiausiai patyrusių gipsinio tinko gamintojų „Knauf“.

2. Genialumą lemia universalumas: mūsų gipsinį tinką galima naudoti visur: pradedant rūsiu ir baigiant stogu, ir vonioje, ir virtuvėje.

3. Gipsiniu tinku iškart suformuojamas labai lygus paviršius, todėl kiti apdailos darbai atliekami daug greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis.

4. Jis atsparus degimui, nes nuo karščio išskiria vandenį ir sudaro ugnį stabdančią garų uždangą.

5. Puikiai reguliuoja patalpų mikroklimatą: kai reikia, sugeria ir sulaiko drėgmę, o kai ji reikalinga, drėgmę išskiria.

6. „Knauf“ tinkas neskilinėja ir netrupa, todėl drąsiai galite kalti vinis ir kabinti paveikslus ar lentynas.

7. Dailiai atrodo, suteikia interjerui jaukumo, malonus liesti. Kadangi mūsų gipsinio tinko pH toks pat kaip žmogaus odos, jis ne tik nuostabiai atrodo, bet ir atitinka patalpos temperatūrą, padeda taupyti šildymui naudojamą energiją.

Tiesiog nepakeičiamas – „Knauf Rotband“

„Knauf Rotband“ – tai vienas dažniausiai naudojamų gipsinių tinkų, skirtas dirbti rankomis. Ir statybų profesionalai, ir namų meistrai labai pasitiki jo kokybe. Faktas, kad su „Rotband“ jau 50 metų pasiekiami tik aukščiausi rezultatai. Šis paruoštas sausas gipsinio tinko mišinys yra puikiai subalansuotas ir tinkamas įvairiems tinkavimo darbams. Tereikia sumaišyti su vandeniu ir galite tinkuoti viską, kaip tai daro daugelis statytojų visame pasaulyje jau pusšimtį metų!

Tikra tinko klasika – „Knauf MP 75“

Statybinės medžiagos klasika tampa tada, kai jų kokybę ir ypatybes įvertina daugelio šalių statybų profesionalai ir žmonės, kurie gyvena namuose, įrengtuose jas naudojant. „Knauf MP 75“ jau kelis dešimtmečius yra nepakeičiamas gaminys sienoms lyginti naujai statomuose namuose. Aukščiausios kokybės sausas gipsinis mišinys, skirtas dirbti mašininiu būdu, tinka visoms vidaus patalpoms, taip pat virtuvės ir vonios kambariams bei kitoms įprastinės drėgmės patalpoms. Šis tinkas itin elastingas, darbas su juo vyksta labai sparčiai. Ir dar jis padeda taupyti sąnaudas ir darbo laiką, nes lengvai pristatomas į darbo vietą.

Rinkdamiesi „Knauf“ gipsinius tinkus, jūs renkatės 50 metų viso pasaulio profesionalų pripažįstamą kokybę, originalius ir technologiškai pažangius sprendimus! Ar gali būti dar patikimesnių įrodymų?

Straipsnio PDF failas

Gipsinis tinkas – visiems užsakovo sumanymams

Modernūs būstai, alsuojantys šiuolaikiškomis idėjomis, neretai iškelia aibę klausimų, susijusių su tuo, kokią vidaus apdailą pasirinkti, kad ji būtų ne tik kokybiška, bet ir draugiška žmogui, o svarbiausia – leidžianti įgyvendinti net ir sudėtingiausius architektūrinius sumanymus vidaus patalpose. Architektai ir dizaineriai užsakovams pateikia pačių netikėčiausių pasiūlymų, suteikiančių galimybę pagerinti gyvenimo kokybę. Apie juos pasakoja mūsų specialistai.

Skaityti visą straipsnį

Nepakeičiama klasika – Knauf MP75  gipsiniai tinkai

Gipsą drąsiai galima vadinti klasika. Jo pagrindu sukurti gipsiniai tinkai naudojami įvairiausios paskirties patalpose, vartotojai vertina šios medžiagos ekologiškumą, galimybę pasirinkti norimą tinkuoto paviršiaus struktūrą ir kietumą. Šešto dešimtmečio gale, Vakarų Europoje kilus statybų bumui, buvo sukurtas pramoninis gipsinio tinko variantas - Knauf MP75. Produktas buvo pirmasis gipsinis tinkas, iš kurio išsirutuliojo visa gipsinių tinkų Knauf MP75 šeima.

Skaityti visą straipsnį

  • 8 gipsinio tinko pranašumai

    Jei statote naują namą ar remontuojate seną būstą – anksčiau ar vėliau turėsite apsispręsti, kurių patalpų sienas dažysite, kurias klijuosite tapetais, o kurias klosite plytelėmis. Vis dėlto, kad ir kokias apdailos medžiagas pasirinktumėte, geram rezultatui visada reikės tinkamai paruošto paviršiaus, o tam didelę įtaką daro atsakingai pasirinktas tinkas. Mes siūlome rinktis gipsinį tinką ir pateikiame 8 priežastis kodėl. Skaitykite visą straipsnį
  • Gipsiniai tinkai: sėkmė garantuota!

    Įsirenginėjant naujus namus, išmūrytas sienas įprastai dengiame tinku, tuomet jas glaistome, o šio proceso pabaigoje dedame galutinę apdailą – dažus, tapetus, plyteles ar dekoratyvinį tinką. Jei pasirinkote pastarąjį variantą, turite atsiminti, kad apdailos kokybė labai priklauso nuo to, kokį tinką naudosite. Populiariausi rinkoje sprendimai – gipsiniai arba kalkių ir cemento mišiniai. Kurį geriau pasirinkti ir kodėl? Rekomenduojame rinktis gipsinius mišinius, turinčius galybę privalumų. Skaityti visą straipsnį