Knauf Knauf
Weiter

KNAUF TecTem® ŠILTINIMO IŠ VIDAUS SISTEMOSŠiltinimas iš vidaus su perlito plokštėmis.

Išbandytos ir sertifikuotos sistemos, kurias sudaroizoliacinės plokštės ir įvairūs priedai. Sistemoms būdingos geros termoizoliacinės savybės, sistemos reguliuoja patalpų klimatą (drėgmės šuolius), yra atsparios pelėsio susidarymui, nedegios. Knauf TecTem® sistemos nesudėtingai montuojamos, t. y. montavimo darbams nereikia sudėtingos ir brangios įrangos ar įrankių. Sistemos yra ekologiškos – joms suteikti NaturePlus® ir Eco Institut ekologiniai sertifikatai.

Paskirtis

Ši sistema idealiai tinka šiltinti tokiems pastatams, kurių fasadų negalima keisti, t. y. kultūros paveldo pastatai, atskirų butų renovacija, pastatai su apdailinių plytų fasadais, rūsiai, konferencijų salės ir bažnyčios.

Knauf TecTem® Insulation Board Indoor

Knauf TecTem® Insulation Board Indoor yra nauja išorinių sienų ir lubų šiltinimo iš vidaus sistema. Ši sistema puikiai tinka visų tipų patalpoms, pagrindinė jos funkcija – visavertis ir energiškai efektyvus patalpų šiltinimas iš vidaus.

Knauf TecTem® Climaprotect

Knauf TecTem® Climaprotect yra nedidelio storio (25 mm arba 30 mm) išorinių sienų šiltinimo iš vidaus sistema. Ši sistema naudojama tais atvejais, kai norima efektyviai kovoti su pelėsio susidarymu. Sistema sukuria nepalankią pelėsio plitimui aplinką, t. y. pakelia šiltinamo paviršiaus temperatūrą, sugeria ir išgarina susidariusį kondensato vandenį, sukuria ryškią šarminę aplinką.

Knauf TecTem® Historic

Knauf TecTem® Historic – tai sistema, specialiai sukurta fachverko tipo pastatams šiltinti iš vidaus. Specialūs, molio pagrindu gaminami mišiniai ir perlito plokštė (60 mm) – visa tai sudaro sistemą, leidžiančią efektyviai pagerinti fachverko pastatų vidaus patalpų klimatą.