Knauf Knauf

Gera akustika − nuostabus dalykas

Gera akustika − nuostabus dalykas

Weiter

Kokios medžiagos, toks garsas

Svarbia komfortiškos patalpos dalimi laikomas ne tik estetinį pasigėrėjimą teikiantis vaizdas, bet ir puikios akustinės savybės. Patalpos patogumą žmogus suvokia visomis juslėmis. Ryškiausiai veikia rega, tačiau lygiai tokia pat svarbi ir klausa. Būtina akustinio komforto sąlyga − efektyvi patalpos garso izoliacija bei vidinė akustika.

Jeigu patalpoje yra mažai garsą sugeriantys paviršiai, garsas nuo jų atšokinės ir ilgai slops. Tokiose patalpose esantis klausytojas negalės gerai suprasti kalbėtojo, nes tuo pat metu girdės tiesioginio ir besikartojančio atspindėto garso bangas. Projektuojant patalpas, kuriose svarbi gera akustika, ji gali būti pasiekta pasirinkus tinkamą patalpos tūrį ir formą, atitinkamas garsą absorbuojančių medžiagų konstrukcijas, naudojant įgarsinimo ir garso stiprinimo sistemas.

KNAUF akustikos problemoms spręsti siūlo kelias skirtingų produktų grupes: įvairių perforacijų tipų gipso kartono plokštes lubų ir sienų apdailai bei specialius akustinius tinkus, gerai absorbuojančius garsą. Sukurkite komfortą ne tik akims, bet ir ausims!

Lietuvos ateitis – suvaldyta akustika mokyklose

Neseniai atliktas tyrimas parodė, jog mokinių ir mokytojų rezultatai yra tiesiogiai susiję ne tik su mokslo kokybe, bet ir su klasių bei auditorijų patalpų dizainu.

Skaityti visą straipsnį

Akustinės lubos ligoninėse sprendžia ne tik triukšmo problemas

Žmonės visais laikais kūrė savo aplinką taip, kad ji atitiktų tam tikrą paskirtį. Mes visi norime, kad namie būtų patogu gyventi, kad darbo vieta skatintų našumą, o ligoninės padėtų sveikti. Tyrimai rodo, kad jauki bei maloni ligoninės aplinka iš tiesų pagerina ir pagreitina ligonių sveikimą, be to, palankiai veikia ligoninės darbuotojų savijautą.

Skaityti visą straipsnį

Naujosios akustinės lubų burės

NAUJOSIOS AKUSTINĖS LUBŲ BURĖS „KNAUF“ CLEANEO UP: PUIKU, GRAŽU, TYLU

Naujosios lubų burės „Knauf“ Cleaneo Up užtikrina ne tik gerą akustiką. Naudojant parengto paviršiaus, patraukliai atrodančią komplekto sistemą galima labai greitai ir švariai ją sumontuoti. Apie tai pasakoja mūsų specialistai:

Skaityti visą straipsnį

Komfortą namuose lemia ir akustika

Geros akustikos įprasta tikėtis koncertų salėse, konferencijų centruose ir panašiuose viešosios paskirties objektuose. Tačiau specialistai pabrėžia, kad akustikos svarbą būtina įvertinti ir kuriantis namuose. Priešingu atveju net šiuolaikiškai įrengtame būste gali tekti kęsti neigiamą garso poveikį sveikatai ir prastą gyvenimo kokybę. Tad, kokių priemonių patariama imtis norint užtikrinti gerą akustiką savuose namuose? Į šiuos bei kitus klausimus atsako mūsų specialistai.

Skaityti visą straipsnį