Knauf Knauf

GIPSKARTONIO PLOKŠTĖS

Weiter

VISKAS KĄ TURITE ŽINOTI: GIPSKARTONIO PLOKŠTĖS

Gipskartonio plokščių populiarumą ir platų naudojimą lemia unikalus derinys: prieinama kaina, montavimo paprastumas ir puikios eksploatacinės savybės. Svarbūs privalumai yra ir nedidelis konstrukcijos svoris, galimybė pasirinkti reikiamo dydžio ir savybių plokštes, patvarumas, garso izoliacija bei patogus ir paprastas komunikacijų įrengimas gipskartonio sistemose.

KNAUF gipso kartono plokštes sudaro tarp kartono sluoksnių esanti gipso šerdis su specialiomis priemaišomis ir armavimo komponentais. Kartono apvalkalas dengiantis gipso šerdį yra nekenksmingas aplinkai ir tinkamas naudoti gyvenamosiose patalpose. Priekinėje plokštės pusėje esantis kartonas yra padidintos gramatūros, dėl to gipskartonio plokštės puikiai tinka aukštos kokybės dekoratyvinei apdailai. Plokštės viduje esanti gipso šerdis yra atspari ugniai ir į aplinką neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. Priedai, sumaišyti su gipso rišikliu, padidina bendrą plokštės stiprumą, tankį ir kitas eksploatacines savybes. Be to, specialūs lipnūs komponentai užtikrina tvirtą gipso ir kartono sukibimą.

GIPSKARTONIO PLOKŠČIŲ PRIVALUMAI

 • STABILUMAS

  STABILUMAS

 • GARSO IZOLIACIJA

  GARSO IZOLIACIJA

 • MAŽAS PLOTIS

  MAŽAS PLOTIS

 • GREITAS ĮRENGIMAS

  GREITAS ĮRENGIMAS

 • MAŽAS SVORIS

  MAŽAS SVORIS

 • ATSPARUMAS DRĖGMEI

  ATSPARUMAS DRĖGMEI

 • GIPSKARTONIO PLOKŠČIŲ ISTORIJA

  1881 - 1910

  Pirmąjį modernaus gipso kartono analogą išrado amerikiečių inžinierius Augustinas Secketas (Augustine Sackett), kuris pagamino 5 mm storio medžiagą, susidedančią iš 10 kartono sluoksnių, suklijuotų gipso skiediniu. Naujos technologijos patentas buvo išduotas amžiaus pabaigoje - 1881 metais. Labiau pažįstamą šiuolaikiniam žmogui išvaizdą gipskartonis įgijo XX amžiaus pradžioje Stefan Kelly pastangomis. Jis užpatentavo gipso šerdį tarp kartono sluoksniu iš abiejų pusių. Taip gimė moderni gipso plokštė. Europoje pirmoji moderni gipso kartono plokščių gamykla pradėjo veikti Jungtinėje karalystėje, Liverpulyje, 1917 m.

 • 1932 - 1958

  Pagrindinį vaidmenį sparčiai didėjant gipso kartono populiarumui turėjo 1932 m. Vokietijoje įsteigta įmonė, gaminanti įvairias statybines medžiagas ir konstrukcijas. Kadangi verslą pradėjo du broliai, Alfonsas ir Karlas Knaufai, įmonė pavadinta KNAUF. 1958 m. „Knauf“ tiesiogiai dalyvaujant Alfonsui Knaufui sukūrė pirmąją gipso plokščių gamybos liniją. Bendrovės specialistai nuolat dirbo tobulindami gipso kartono plokščių dizainą, siekdami dar labiau pagerinti eksploatacines savybes, išplėsti panaudojimo galimybes.

 • 1958 - dabar

  Metai iš metų medžiaga užkariavo viso išsivysčiusio pasaulio statybų rinkas. Dėl labai palačių panaudojimo galimybių bei paprasto ir greito montavimo gipso kartono plokštės tapo nepakeičiamas vidaus apdailos elementas.

DAUGIAU INFORMACIJOS