Knauf Knauf

VIDAUS SIENŲ APKALIMAS GIPSKARTONIU

Siekiant pagerinti patalpos garso izoliaciją

Vidaus sienų apkalimas gispskartoniu yra naudingas dėl kelių priežasčių – padeda išlyginti paviršius ir paruošti juos kaip kokybišką apdailos pagrindą, o pasirinkus specialias gipskartonio plokštes galima pagerinti patalpos garso izoliaciją, šiluminių atitvarų savybes, ar net padidinti patalpų priešgaisrinės saugos lygį.

Weiter

Pradedame nuo sienos karkaso montavimo su vertikaliais CW ir UW perimetriniais profliais, pagamintais iš 0,6mm storio skardos. Pasižymėję vietą, kur tvirtinsime perimetrinį UW profilį, ant jo klijuojame lipnią sandarinimo juostą Dichtungsband .

Jei pageidaujate geresnės patalpos garso izoliacijos – naudojame sandarinimo mastiką Knauf Trennwandkitt-Puppe .

Paruoštus UW profilius tvirtiname prie karkaso pagrindo. Prie betoninio pagrindo profiliai tvirtinami murvinėm k6/35.

Prie medinio pagrindo profiliai tvirtinami savisriegiais FN 5,1x35 , skirtais tvirtinimui prie medžio.

Kas 60 cm atstumu sustatomi CW profiliai ir specialiomis replėmis sutvirtinama konstrukcija pritvirtinant CW profilių viršų ir apačią prie horizontalių UW profilų . Tarp profilių į karkasą dedama mineralinė vata. Vatos dembliai turi būti įkišti į horizontalius profilius.

Naudojant XTN savisriegius kas 75 cm prie metalinio karkaso horizontaliai tvirtinamos SilentBoard plokštės. Jos ne tik puikiai izoliuoja garsą, bet ir stabdo žemų dažnių triukšmą, gerina sienų priešgaisrines savybes. Savisriegio atstumas nuo krašto – ne mažiau kaip 10 mm. Glaistu Knauf Uniflott užglaistomos visos plokščių siūlės. Armuoti nereikia.

Naudojant XTN savisriegius montuojamas antras universalių Blue plokščių sluoksnis. Jos yra impregnuotos ir tinkamos naudoti normalaus drėgnumo patalpose.

Toliau perimetru klijuojama lipni Trenn-Fix slydimo juosta. Prieš glaistymą visos siūlės gruntuojamos. Tuomet Uniflot glaistu glaistomos siūlės, paviršius ruošiamas apdailai pagal Q1 – Q4 technologiją.

Straipsniai

 • Profiliai - kodėl juos rinktis reikia ypač atsakingai?

  Profiliai - kodėl juos rinktis reikia ypač atsakingai?

  Profilis – šiame žodyje slypi daugybė reikšmių ir kontekstų, ypač atsiskleidžiančių statybų aikštelėje. Ne išimtis ir gipskartonio konstrukcijos, kur gipskartonio plokštės montuojamos ant metalinių profilių karkaso. Knauf – vienas didžiausių sausosios statybos sistemų gamintojų, tiekiantis didžiulį metalinių profilių, skirtų karkasinėms sausosios statybos konstrukcijoms, asortimentą. Skaityti visą straipsnį
 • Įrankiai gipso kartono montavimo darbams: rinkitės atsakingai

  Įrankiai gipso kartono montavimo darbams: rinkitės atsakingai

  Tam, kad nereikėtų nutraukti atliekamų darbų ir mokėti dvigubai, atsižvelkite į specialistų patarimus, kaip iš pirmo karto išsirinkti tinkamiausius įrankius gipskartonio plokščių montavimo darbams Skaityti daugiau
 • Armavimo juosta „Knauf” Kurt - kai reikia itin tvirto sukibimo

  Armavimo juosta „Knauf” Kurt - kai reikia itin tvirto sukibimo

  Skaityti visą straipsnį
 • Efektyviausia būsto apsauga nuo triukšmo – sunkesnės gipskartonio plokštės

  Efektyviausia būsto apsauga nuo triukšmo – sunkesnės gipskartonio plokštės

  Kruopščiai kuriamą jaukių namų atmosferą ir puoselėjamą gyvenimo kokybę gali sugriauti plika akimi nematomi trūkumai. Vienas jų – triukšmas: dėl prastos garso izoliacijos nukenčia mūsų poilsis, darbingumas, o ilgainiui – ir sveikata. Tačiau specialistai užtikrina, kad šiandien rinkoje apstu priemonių, efektyviai užkertančių kelią šiai problemai. Skaityti visą straipsnį

DAUGIAU INFORMACIJOS