Knauf Knauf

Fasado šiltinimas iš vidaus

Viskas, kas kuria patalpų klimato komfortą

Net 90 % savo laiko praleidžiame vidaus patalpose, todėl šių patalpų klimato kokybė stipriai veikia mūsų savijautą, gyvenimo kokybę ir sveikatą. TecTem® šiltinimo iš vidaus sistemos sukuria malonų ir sveiką patalpų klimatą, kuriam būdingos stabilios šilumos izoliavimo vertės ir tuo pačiu padeda išvengti pelėsinio grybelio atsiradimo.

Weiter

Šiltinimas iš vidaus su TecTem® sistema

Šiame video klipe pristatome, kaip įrengiama patalpų šiltimo iš vidaus sistema TecTem®.

Viskas, ką turite žinoti: Fasado šiltinimas iš vidaus

Viskas, kas formuoja patalpų klimato komfortą

Tectem
TecTem® sistemų savybės
 • Maloni oro temperatūra.
 • Tinkama oro drėgmė.
 • Sveikas patalpų klimatas užkertantis kelią pelėsio susidarymui.
 • Paprastas montavimas.
 • Ekologiškumas.

Tectem® sistemų plokštės

Tectem

TecTem® Insulation Board Indoor Climaprotect – drėgmę sugerianti plokštė, kovojanti su pelėsiniu grybeliu, užtikrina malonų patalpų klimatą ir drėgmės reguliavimą.

TecTem® Insulation Board Indoor – šilumą izoliuojanti mineralinė ir kapiliariškai aktyvi natūralaus perlito plokštė. Skirta sienų ir lubų šilumos izoliacijai.

TecTem® Insulation Board Indoor Historic – mineralinė ir kapiliariškai aktyvi natūralaus perlito plokštė. Skirta fachverko tipo pastatų sienų šilumos izoliacijai.

Apsauga nuo Pelėsio

Tectem

Ypač difuziškai laidi ir kapiliariškai aktyvi TecTem® Insulation Board Indoor Climaprotect plokštė kartu su optimaliai tarpusavyje suderintais sistemos produktais sudaro idealią sistemą, kuriančią sveiką gyvenamąją aplinką, kurios temperatūra ir oro drėgmė yra subalansuota su patalpų klimatu. Ši sistema – tai puikus sanavimo sprendimas kuriantis pelėsiui plisti nepalankią aplinka.

Plonos plokštės – didelis efektas

Tectem

Smulkiaporei TecTem® Insulation Board Indoor Climaprotect plokštei būdingos geresnės termoizoliacinės savybės lyginant su dauguma kitų sanavimo plokščių. Pakeliama sienų paviršių temperatūra, išvengiama oro srauto judėjimo ir dulkių pernešimo, sukuriamas malonus vidaus patalpu klimatas. TecTem® Insulation Board Climaprotect: pirmas pasirinkimas pelėsiui sanuoti – visur, kur keliami ypatingi reikalavimai maloniam ir sveikam patalpu klimatui.

Patalpų klimato komfortas

Tectem

Sistema su TecTem® Insulation Board Indoor plokštėmis yra patalpų klimatą reguliuojantis ir komfortą užtikrinantis sprendimas. Nesudėtingai montuojamos ir optimaliai tarpusavyje su sistemos produktais suderintos TecTem® Insulation Board Indoor plokštės užtikrina paprastą sistemos įrengimo darbų vykdymą, puikias izoliacines savybes ir suteikia kitų pranašumų – pradedant nuo šilumos išlaidu sumažinimo, baigiant ekonomišku patalpų naudojimu. Kad ir kokios tai patalpos – gyvenamosios ar viešosios – sistema su TecTem® Insulation Board Indoor tiks visur.

Inovatyvios, funkcionalios, natūralios plokštės

Tectem

TecTem® Insulation Board Indoor – 100% natūralios, mineralinės, beplaušės, kapiliariškai aktyvios ir difuziškai laidžios plokštės padidinančios komfortą kiekvienose patalpose. Plokštės užtikrina efektyvią vidaus patalpų šilumos izoliaciją ir drėgmės reguliavimą sukurdamos malonų patalpų klimatą.

Istorinių patalpų šiltinimas

Tectem

TecTem® Historic sistema su garams laidžia konstrukcija ir suderintais sistemos komponentais, pagamintais iš molio, net ir istoriniams fachverko tipo pastatams padeda sukurti sveiką patalpų klimatą su gerai subalansuota oro drėgme bei malonia šiluma. TecTem® Historic sistema senas, saugomas statybos tradicijas paverčianti moderniomis ir tvariomis, kartu išlaikydama istorinių fasadų architektūros charakterį.

Plokštės fachverko fasadų šiltinimui

Tectem

TecTem® Insulation Board Indoor Historic plokštės kartu su suderintais sistemos komponentais sukuria modernų komfortišką vidaus patalpų klimatą bei padeda išlaikyti saugomus istorinius fasadus nepakeistus.

Literatūra

TecTem® šiltinimo iš vidaus sistemų pasirinkimas ir įrengimas

Šiame buklete rasite visą reikiamą informaciją, kuri padės pasirinkti ir įrengti jūsų atveju tinkamiausią šiltinimo iš vidaus sistemą.

Atsisiųsti bukletą

Produktai

 • TecTem® Insulation Board Indoor Climaprotect

  Natūrali izoliacinė plokštė, naudojama šiltinimo iš vidaus sistemoje.
  Reguliuoja drėgmę ir saugo nuo pelėsio atsiradimo
  Daugiau
 • TecTem® Insulation Board Indoor

  Natūrali izoliacinė plokštė, naudojama šiltinimo iš vidaus sistemoje Daugiau
 • TecTem® Insulation Board Indoor Historic

  Natūrali izoliacinė plokštė, naudojama fachverko pastatų šiltinimo iš vidaus sistemoje Daugiau
 • TecTem® Klebespachtel

  Mineraliniai klijai, skirti izoliacinėms plokštėms TecTem® Insulation Board Indoor ir Insulation Board Indoor Climaprotect klijuoti
  Daugiau