Knauf Knauf
Atgal

Sprendimas cementinių plokščių montavimui prie medinio karkaso pastatų

Cementinių plokščių montavimui prie medinio karkaso pastatų

Populiarėjant karkasinių pastatų statybai plečiasi ir tokių pastatų apdailos galimybės. Pristatome sprendimą cementinių AQUAPANEL® Cement Board Outdoor plokščių montavimui prie medinio karkaso pastatų. Statybininkas, architektams, galutiniam vartotojui ir visiems besidomintiems karkasinių pastatų statyba ir fasado įrengimo galimybėmis pristatomas tinkuoto fasado įrengimo sprendimas medinio karkaso pastatams.

Spendimo ašis - AQUAPANEL® Cement Board Outdoor cementinės plokštės. Tai ypač tvirtos, atmosferos poveikiui atsparios ir nedegios plokštės. Jas puikiai tinka naudoti kaip tinko pagrindą tiek vėdinamųjų fasadų konstrukcijose, tiek kitose fasado konstrukcijose, pvz., nevėdinamuose ar tiesioginio tvirtinimo fasadų konstrukcijose. AQUAPANEL® Cement Board Outdoor cementinė plokštė yra neatskiriama Knauf išorinės sienos konstrukcijos dalis - tai novatoriška sausosios statybos sistema, kuriai būdingas ypatingas ekonomiškumo, tvarumo ir fizikinių pranašumų derinys, pranokstantis tradicinius masyviosios statybos būdus.

Pateiktoje informacijoje aprašomi išorinių sienų apkalos variantai, naudojami 1–3 pastatų kategorijoms (vok. Gebäudeklasse, GK 1-3). Vokietijoje nedidelio ploto ir tūrio pastatai skirstomi į 5 kategorijas. Kuo aukštesnė kategorija, tuo griežtesni reikalavimai taikomi statybinėms konstrukcijoms ir medžiagoms. 1–3 kategorijos apima pastatus, kurių naudingasis plotas neviršija 400 m2, o aukštis yra ne didesnis kaip 7 m (nuo pirmo aukšto grindų lygio iki viršutinio aukšto lubų).

Atsisiųti bukletą galite čia