Knauf Knauf
Atgal

Kviečiame į nemokamą seminarą: mechanizuotas paviršių glaistymas

Kviečiame į nemokamą seminarą: mechanizuotas paviršių glaistymas

KNAUF ir PFT kviečia į seminarą, kuriame pristatys efektyvų paviršių glaistymą aukščiausius reikalavimus atitinkančiu Q4 paviršiaus paruošimu lygiu su Q-Spray glaistu ir PFT Swing Airless glaistymo mašina.

Seminaro vieta ir data:

  • 2022-10-11 Šiauliai, Metalistų g. 8E, Šiauliai („Lemora“), 12–15 val.
  • 2022-10-12 Panevėžys, Smėlynės g. 85, Panevėžys („Lemora“), 12–15 val.
  • 2022-10-18 Kaunas, Technikos g. 8A, Kaunas („Lemora“), 12–15 val.
  • 2022-10-20 Vilnius, Savanorių pr. 180, Vilnius („Lemora“), 12–15 val.

Registruotis į seminarą

Atsižvelgiant į reikalavimus, taikomus statybiniam paviršiui ir jo kokybei, glaistymas dažnai laikomas vienu sunkiausiai atliekamų apdailos proceso darbų. Be to, pastaraisiais metais išaugo užsakovų statybos darbams keliami reikalavimai, o būtinieji paviršių kokybės lygių reikalavimai pasiekė aukštumas.

Seminaro metu dalyviai bus supažindinti su reikalavimais, taikomais statybiniam paviršiui ir jo kokybei, taip pat bus pristatytas efektyvus paviršių glaistymas Q4 lygiu, naudojant PFT Swing Airless profesionalią glaistymo techniką ir Q-Spray glaistą, bus galima pamatyti, kaip naudojant Spachteltrichter Hopper glaisto dozatorių galima greitai ir paprastai montuoti kampų profilius, pagamintus iš tvirto cinkuoto metalo, padengto stipria popieriaus juosta.

Šis seminaras parengtas remiantis Vokietijos gipso produktų gamintojų asociacijos rekomendacijomis, kaip pasiekti aukščiausią plokštumo reikalavimus atitinkantį Q4 paruošimo lygį, skirtą gipskartonio plokščių ir nutinkuotų paviršių apdailos darbams. Rekomendacijose patariama, kad ruošiant Q4 paruošimo lygiu paviršius rekomenduojama dengti storesniu (1–2 mm) glaisto sluoksniu. Tai reiškia, kad glaistymo darbus patogiausia atlikti mašininiu būdu arba glaisto sluoksnį dengti voleliui. Be to, glaisto savybės turi tikti tokiam darbo metodui.

KNAUF glaistas Q-Spray yra aukščiausios kokybės paruoštas naudoti, ore džiūstantis vidaus apdailos glaistas. Dėl ypatingos sudėties ir modernios gamybos technologijos glaistas idealiai tinka darbui su beore purškimo įranga. Glaistant paruoštu naudoti glaistu Q-Spray, KNAUF siūlo naudoti PFT Swing Airless glaistymo mašiną. Šios mašinos aukšto slėgio spiralinis siurblys yra specialiai pritaikytas darbui su Q-Spray glaistu, o RotaAirless technologija leidžia pasiekti ypač gerą rezultatą.