Knauf Knauf
Atgal

KNAUF seminarai 2020 – dėmesys šiltinimo sprendimams ir interaktyvūs stendai

KNAUF seminarai 2020 – dėmesys šiltinimo sprendimams ir interaktyvūs stendai

Visus besidominčius statyba ir būsto atnaujinimu vasarį KNAUF tradiciškai pakvietė į seminarus, skirtus pristatyti naujausiems vidaus apdailos įrengimo sprendimams. Seminarai vyko septyniuose Lietuvos miestuose. Šie renginiai nuo ankstesnių seminarų skyrėsi naujais, netradiciniais ir interaktyviais stendais – buvo įrengtas ne tik specialus akustinis tunelis, cementinės plokštės atsparumą vandeniui demonstruojanti instaliacija, bet ir siūlyta akustiką patirti 4D realybėje.

KNAUF seminarų tikslas – pristatyti aktualią, naudingą ir praktiškai pritaikomą informaciją apie statybų ir vidaus apdailos darbus. „Seminarus organizuojame jau aštuntą kartą ir pastebime, kad dalyviai patys savo akimis nori gyvai pamatyti sistemų savybes, apie kurias teorinėse paskaitose ar konsultacijų metu pasakoja mūsų technikai. Po tekančiu vandeniu pastatyta drėgmei atspari cementinė plokštė, įrengtas tunelis, kuriame galima įvertinti skirtumą tarp patalpos, įrengtos paprastomis ir akustinėmis gipskartonio plokštėmis, – tai tik keletas sprendimų, kuriuos įgyvendinome ir pristatėme šiais metais. Kadangi jie pasiteisino, ateityje seminaruose taip pat bus panašių sprendimų“, – sako KNAUF rinkodaros vadovė Vilda Bojarūnė.

Bendradarbiaujant su partneriais iš „Knauf Insulation“ ir „AMF“ atstovybių, seminaruose buvo pristatytos penkios prezentacijos. Daug dėmesio skirta su patalpų apšiltinimu susijusioms temoms, taip pat informuota apie atnaujintas KNAUF sausosios statybos taisykles ir glaistymo metodiką, dalytasi patarimais, kaip pasirinkti tinkamus akustinius patalpų sprendimus.

Šiais metais seminaruose buvo sulaukta ypač daug klausimų parodų erdvėje, kur buvo pristatomi KNAUF sisteminių sprendimų stendai. Čia daugiausia teirautasi apie gipsinių tinkų panaudojimą drėgnose patalpose, terasų ir balkonų įrengimo sistemas, kaip taisyklingai glaistyti paviršius mechanizuotu būdu bei montuoti gipskartonio plokštes.

„Mūsų žiniomis, tai vienas didžiausių statybų srities renginių Lietuvoje, tad tuos, kurie šiais metais negalėjo atvykti į seminarus, kviečiame sekti informaciją ir registruotis į būsimus renginius“, – sako V. Bojarūnė.

Turite klausimų dėl statybinių medžiagų pasirinkimo ar naudojimo? Susiekite su mumis KNAUF infocentro telefonu +370 5 213 2222 arba rašykite mums el. p. [email protected]