Knauf Knauf
Atgal

Kabančių lubų atitvarų („kaktų“) sprendimai

Pristatome atnaujintą brošiūrą apie lubų atitvarų įrengimą

Kabančių lubų atitvarų („kaktų“) sprendimai

Šiuo metu projektuojamuose ir statomuose objektuose vis dažniau įrengiamos kabančios lubų atitvaros („kaktos“) iš gipso kartono konstrukcijų. Iki šiol nebuvo aprašytos metodikos, nurodančios kaip teisingai pasirinkti ir įrengti šias konstrukcijas. Daugumoje statybos objektų jos buvo įrengiamos pagal nerašytas taisykles, dėl ko nepavykdavo išvengti broko. Siekdami užkirsti kelią dažnai pasitaikančioms įrengimo klaidoms, išleidome skaitmeninį leidinį SL03.Lt, į kurį sudėjome praktišką ir naudiną informaciją, kuri padės lengvai pasirinkti tinkamą sprendimą bet kuriai situacijai.

Techninė informacija SL03.Lt skirtą architektams, projektuotojams ir statybininkams. Čia pateikiame techninius ekonomiškus sprendimus skirtingų apkrovų ir dydžių lubų atitvarų („kaktų“) konstrukcijų įrengimui, naudojant standartines medžiagas.

Lubų atitvaros – tai vertikalios konstrukcijos atliekančios apkrovų perėmimo funkciją, po kuriomis dažnai montuojamos stiklo pertvaros. Lubų atitvaros laiko apkrovas, prie jų taip pat galima jungti kitas konstrukcijas, o tai ypač aktualu visuomeninio tipo pastatuose, kur dažnai montuojamos mišrios konstrukcijos.

Daugiau informacijos rasite čia