Knauf Knauf
Atgal

Atnaujinta informacinė brošiūra: hidroizoliacijos sistemos

Atnaujinta informacinė brošiūra: hidroizoliacijos sistemos

Pristatome atnaujintą informacinę brošiūrą apie Knauf hidroizoliacijos sistemas ir teisingą jų įrengimą panaudojant sisteminius hidroizoliavimo elementus. Namų savininkams ir meistrams skirtame leidinyje gausu patarimų ir sprendimų padėsiančių užtikrinti visišką pagrindo saugumą nuo vandens prasiskverbimo, taip užtikrinant kad vonios, terasos ir balkonai visada išliktų gražūs.  

Brošiūra papildyta nauja itin svarbia informacija apie hidroizoliacinius produktus ir jų naudojimą. Lietuvoje iki šiol nėra statybos techninių reglamentų ar kitų standartų, apibrėžiančių hidroizoliacinių medžiagų panaudojimą ir jų klasifikavimą. Siekiant kokybės garantijos išeitis yra perimti kitų šalių patirtį, leisiančią užtikrinti hidroizoliacinių sistemų patikimumą, todėl bukletą papildėme Vokietijos nacionaliniu standartu paaiškinančiu hidroizoliacinių produktų naudojimą priskiriant juos skirtingoms vandens poveikio klasėms ir pateikiant konkrečius naudojimo pavyzdžius.  

Brošiūroje išsamiai pristatomas ritininės hidroizoliacijos ir skiriamosios dangos Abdichtungs- & Entkopplungsbahn naudojimas. Tai išskirtintis ir labai universalus produktas, idealiai tinkantis kai plytelės klijuojamos ant kritinių pagrindų (pvz.: OSB plokščių). Ši danga pasižymi ypač geru atsparumu pagrindo trūkiams, taip pat apsaugo trūkiams jautrias klijuojamas dangas (pvz.: plonas didelio formato plyteles ar natūralaus akmens plokštes) ir yra priskiriama vandens garus stabdančių medžiagų grupei. Vienodas dangos sluoksnio storis garantuoja saugią izoliaciją tiek patalpų viduje tiek išorėje.

Atnaujintą brošiūrą atsisiųsti galite čia