Knauf Knauf
Atgal

Atnaujinta grunto Betokontakt pakuotė

Atnaujinta grunto Be PAKUOTĖ
  • betokontakt
  • betokontakt

Nuo 1968 m. Vokietijoje gaminamas neįgeriančių mineralinių paviršių gruntas Knauf Betokontakt šiemet sulaukė garbingo 50-to jubiliejaus. Šia proga produktas buvo atnaujintas – ne tik pagerinta produkto formulė, bet ir patobulinta jo pakuotė.

Atnaujinta produkto formulė pasižymi mažesne lakiųjų dalelių emisija (nuodingos medžiagos, įkvepiamos naudojant produktą), produktas tapo beveik bekvapis, todėl yra nekenksmingas žmogui bei aplinkai. Sumažėjo ir produkto sąnaudos, todėl dabar su tuo pačiu produkto kiekiu galima įrengti daugiau kvadratinių metrų.

Nauja ergonomiška 20 kg pakuotė leidžia naudoti produktą kur kas lengviau ir patogiau. Dėl rankos formai pritaikytos rankenos produktą lengviau nešti, be to pakuotė yra mažiau užpildyta, o tai palengvina maišymą – produktas nesitaško už pakuotės krašto, kas lemia švaresnę darbo vietą.

Prekybininkams patobulinta pakuotė taip pat naudinga – parduotuvėse pakuotės lengviau ir stabiliau susideda viena ant kitos, o tai leidžia ekonomiškiau išnaudoti prekybos vietos ar sandėlio erdvę.

Atnaujintą informaciją apie Knauf Betokontakt galite rasti šiuose leidiniuose:

Knauf Betokontakt techninių duomenų lapas

Knauf Betokontakt saugos duomenų lapas

Knauf Betokontakt eksplotacinių savybių deklaracija