Knauf Knauf

Karjeros centras Diuseldorfe

Weiter

Prestižinės briaunos su Formplatte lenkimui skirtomis plokštėmis. Diuseldorfe esančio naujo karjeros centro sienų, lubų ir atramų apkalos nubrėžia aiškias linijas: jos atrodo naujoviškos, šiuolaikiškos ir kartu malonios. Jų pagrindą sudaro Formplatte lenkimui skirtos gipskartonio plokštės, sumontuotos briauna prie briaunos.

Nuotraukos: Gertas Beckeris

Statybos užduotis

Dinamiškas, kristalo formos ir trimatis, taip pat darnus ir kviečiantis, santūrus ir daugiafunkcis. Septynios savybės, vienas rezultatas: Diuseldorfo federalinės darbo agentūros karjeros centro, trumpai vadinamo „BiZ“, laukiamasis. Jis veikia ne tik kaip karjeros centras, kuriame informacija apie būsimą karjerą ir darbo galimybes teikiama darbinę veiklą pradedantiems bei darbo ieškantiems asmenims, jį taip pat galima rezervuoti renginiams.

Sprendimas Likusioje „BiZ“ dalyje sumontuotos Cleaneo UFF akustinės lubos. Lygios lubos iš gipskartonio plokščių suteikia laukiamajam ramią pagrindinę struktūrą ir nukreipia dėmesį į kristalinius elementus šioje zonoje. Sieniniai skydai ir viduryje patalpos esančių atramų apkala įkūnija naujoviškas, reljefiškas struktūras ir įvairiomis funkcijomis taip pat prisideda prie akustikos gerinimo. Po lygiomis lubomis sumontuotos akustinės burės iš perforuotų plokščių sugeria triukšmą, o kristalinės sienų ir kolonų apkalos jį išsklaido. Visa tai užtikrina malonią tylą ir gerą skambėjimą net tankiausioje minioje gausiai lankomuose renginiuose.

Užsakovas: Federalinė darbo agentūra, atstovaujama „BA-Gebäude-, Bau- und Immobilienmanagement GmbH“, Diuseldorfas

Architektai: „Bramey.Partner Architekten AG“, Šalksmiūlė

Techniniai konsultantai: Knauf Gips KG, Specialus apskaičiavimo ir objektų skyrius (SOKO)

Rangovas: „Brüggemann Schallschutz und Raumakustik GmbH“, Diuseldorfas

Statybų metai: 2018 m.

Statybos užduotis: lubų dizainas, lankstymo ir lenkimo technika, garso izoliacija ir akustika

Produktai: Formplatte , Cleaneo UFF

Įrengdama karjeros centro erdves, įmonė „Bramey.Partner Architekten“ įvairius naudojimo tikslus turėjo įgyvendinti taip, kad rezultatas atitiktų visus išvaizdai, akustikai bei daugiafunkciam naudojimui keliamus reikalavimus. Čia labai svarbios buvo gipskartonio plokštės ir sausosios statybos konstrukcijos.

Kadangi trimatei apkalai reikėjo erdvinio gylio, tačiau speciali, „gili“ apatinė konstrukcija nebuvo galima, kaip sprendimas šiam patalpos elementui buvo pasiūlyta keliais sluoksniais įrengta konstrukcija su gipskartonio plokštėmis. Projektuotojai iš „Büro BrameyPartner Architekten“ kartu su Knauf Specialaus apskaičiavimo ir objektų skyriaus (SOKO) technikais suformavo „kraštovaizdį“ iš gipskartonio plokščių, kurių daugiakampiai, kūgiai, žemiausi ir aukščiausi taškai kruopščiai pritaikyti vienas prie kito milimetro tikslumu.

DAUGIAU INFORMACIJOS